Wypierz się na wakacje!

W terminie od 25.06 do 6.07.2024 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wypierz się na wakacje!.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Woolite, Lovela Family, Calgon i/lub Vanish, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak wyprać się na wakacje? Wyślij sms* na numer 4321 o treści wypierz.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

  • 1 x bon turystyczny (voucher) o wartości 10.000 zł
  • 2 x pralka Samsung EcoBubble™ slim 8 kg
  • 12 x zestaw produktów do prania
  • Pralka Samsung EcoBubble™ to urządzenie zapewniające energooszczędne i skuteczne pranie. Mimo mniejszych rozmiarów, bo jej głębokość to tylko 45cm, pomieści aż 8 kg prania, czyli całą stertę ubrań. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni w mieszkaniu i na zmniejszeniu częstotliwości prania, oszczędzając czas, energię i zużycie wody. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania. Co więcej ubrania wyprane ręcznie mogą być dorzucone tylko na czas płukania i wirowania. Funkcja ta ułatwia również wietrzenie wnętrza pralki, bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki. O skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach, dba technologia EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny rozpuszczając zanieczyszczenia, jednocześnie oszczędzając energię elektryczną, chroniąc kolor oraz strukturę materiału. Program z funkcją pary gwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, bez potrzeby korzystania z funkcji Prania wstępnego. Masz pewność, że zanieczyszczenia zostaną dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania będą higienicznie czyste. Wybierając ten program, pralka uwalnia parę z dna bębna, nasycając nią tkaniny, pomagając usunąć nawet trudne plamy i aż do 99,9% bakterii i alergenów. Technologia Digital Inverter wykorzystuje mocne magnesy, zapewniając ciche i efektywne działanie pralki, zużywając przy tym mniej energii niż tradycyjne silniki stosowane w innych modelach. Potwierdzeniem tego jest 20-letnia gwarancja na silnik

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

    *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.