Mistrzowska wygrana!

W terminie od 28.05 do 8.06.2024 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Mistrzowska wygrana!.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Woolite, Vanish, Cillit Bang i/lub Finish, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czym jest dla Ciebie mistrzowska wygrana? Wyślij sms* na numer 4321 o treści mistrzowska.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x konsola Nintendo Switch
 • 42 x pufa i podnóżek
 • Nintendo Switch. Teraz nie musisz przerywać gry, gdy wychodzisz z domu. Dzięki przenośnej konsoli do gier Nintendo Switch możesz kontynuować rozgrywkę gdziekolwiek jesteś: w podróży, poczekalni, na przystanku, w ogrodzie, podczas przerwy między zajęciami, na lunchu – dosłownie wszędzie. Graj sam, w duecie, a nawet w drużynach 4 na 4. Korzystaj z ekranu konsoli lub transmituj rozgrywkę na telewizor. Włącz konsolę i graj swobodnie, gdzie tylko chcesz. Nintendo Switch pozwala na rywalizację twarzą w twarz z czerwonym i niebieskim kontrolerem Joy-Con w dłoniach. Gra staje się żywa, intensywna, pełna emocji, budząc w Tobie ducha walki i radość z gry. Nintendo Switch to nie tylko niesamowite gry, ale również szereg wbudowanych funkcji, które czynią ją jeszcze bardziej interaktywną. Lewy Joy-Con posiada przycisk Capture, który pozwala natychmiast wykonać zrzut ekranu i podzielić się nim w mediach społecznościowych. Kontrolery Joy-Con oferują zaskakująco wiele sposobów rozgrywki. Używaj ich niezależnie w każdej dłoni, razem jako jeden kontroler dzięki uchwytowi Joy-Con Grip, podłącz do głównej konsoli w trybie przenośnym, lub dziel się nimi z przyjaciółmi, by cieszyć się grą dla dwóch graczy. Zaawansowane wibracje HD w obu Joy-Conach zapewniają realistyczne doznania, które wcześniej były niemożliwe do osiągnięcia przy pomocy jedynie obrazów i dźwięków. Z NINTENDO SWITCH ZABAWA NIE MA KOŃCA!

  Pufa i podnóżek - idealny fotel dla każdego miłośnika piłki nożnej. Niezależnie od tego, czy jesteś duży czy mały, pufa doskonale nadaje się dla każdego, idealnie dopasowując się do każdej sylwetki. Dzięki ergonomicznej konstrukcji zapewnia komfort podczas długich godzin siedzenia, grania w gry czy oglądania meczów. Zapewnia wygodę, ale również stanowi stylowy dodatek do każdego wnętrza. Piłka znakomicie wpasuje się do pokoju każdego chłopca lub dziewczynki, dodając sportowego charakteru i wyrazistości. Podnóżek w zestawie jest idealny nie tylko pod nasze nogi, ale również jako dodatkowe siedzisko dla najmłodszych. Zapewnia wsparcie dla nóg, umożliwiając pełne odprężenie po długim dniu, a jednocześnie jest na tyle wytrzymały i stabilny, że może służyć jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Dzięki wysokiej jakości materiałom i solidnemu wykonaniu, zapewnia długotrwałe użytkowanie i odporność na codzienne zużycie. Dodatkowo, lekka konstrukcja sprawia, że pufa jest łatwa do przenoszenia, co pozwala na szybkie i wygodne zmiany aranżacji wnętrza. Pufa piłka z podnóżkiem tworzy przytulny kącik kibica, miejsce do relaksu po treningu lub wyjątkowy akcent do pokoju dziecięcego. To połączenie komfortu, stylu i funkcjonalności.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.