Czysta przygoda!

W terminie od 14.05 do 20.05.2024 roku w sklepach sieci Carrefour odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czysta przygoda!.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Air Wick, Cillit Bang, Woolite, Vanish, Finish, Calgon i/lub Lovela za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak zadbać o czystą przygodę? Wyślij sms* na numer 4321 o treści: czystaprzygoda.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x bon turystyczny (voucher) o wartości 5.000 zł
 • 3 x pralka Samsung Slim 6 kg
 • 7 x walizka kabinowa American Tourister
 • Pralka Samsung Slim 6 kg - wąska z zewnątrz, ale pojemna w środku. Ciesz się oszczędnością energii, niskim poziomem hałasu i trwałością. Technologia Digital Inverter wykorzystuje mocne magnesy, zapewniając ciche i efektywne działanie pralki, zużywając przy tym mniej energii niż tradycyjne silniki stosowane w innych modelach. Potwierdzeniem tego jest 10-letnia gwarancja na silnik. Program z funkcją pary gwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, bez potrzeby korzystania z funkcji Prania wstępnego. Masz pewność, że zanieczyszczenia zostaną dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania będą higienicznie czyste. Wybierając ten program, pralka uwalnia parę z dna bębna, nasycając nią tkaniny, pomagając usunąć nawet trudne plamy i aż do 99,9% bakterii i alergenów. Program Super Szybki (15 minut) pozwalana na skuteczne pranie lekko zabrudzonych ubrań w szybkim tempie. Teraz możesz wyprać niewielki wsad do 2 kg w zaledwie 15 minut. Dzięki temu, gdy się spieszysz, a chcesz wyprać ulubione ubrania lub uniknąć gromadzenia dużej ilości brudnej odzieży, możesz zawsze liczyć na doskonałe efekty i oszczędność czasu. Zachowaj higienicznie czyste wnętrze pralki, oszczędzając przy tym środki chemiczne i pieniądze. Program Czyszczenie bębna usuwa osady i zanieczyszczenia wyłącznie za pomocą wody i wysokich obrotów wirowania, pozostawiając bęben idealnie czystym. Funkcja Opóźnionego Zakończenia pozwala na zaplanowanie prania na dowolną godzinę, nawet z opóźnieniem do 24 godzin. Możesz na przykład ustawić pranie rano przed wyjściem do pracy, aby zakończyło się ono, gdy wrócisz do domu. Dzięki temu masz pewność, że po zakończeniu cyklu ubrania nie będą długo leżały w bębnie, zachowując świeżość i przyjemny zapach.

  Walizka kabinowa American Tourister - Podróżuj ze spokojem i łatwością użytkowania dzięki naszej lekkiej walizce kabinowej (2.6kg), zaprojektowanej z myślą o Twojej wygodzie. Jej wymiary 55 x 40 x 20 cm i pojemność 36/41 L pozwalają na wygodne pakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Walizka posiada dwie oddzielne komory: dolną z taśmami spinającymi, idealną do przechowywania ubrań, oraz górną z przekładką i taśmami, idealną na drobiazgi i inne niezbędne przedmioty podróżne. Dopasowane elastyczne poprzeczne pasy w górnej i dolnej komorze są utrzymane w kolorze zewnętrznym, dodając elegancji i spójności. Dodatkowo, wyściełana przegroda wyposażona jest w zapinane na zamek kieszenie z siatki, zapewniające dodatkową organizację i bezpieczeństwo Twoich drobiazgów. Możliwość poszerzenia walizki pozwala zwiększyć przestrzeń pakowania, dając Ci elastyczność w pakowaniu. Podwójne kółka zapewniają płynne prowadzenie i stabilność w każdej sytuacji, nawet na nierównych powierzchniach. Ergonomiczne górne i boczne uchwyty do przenoszenia gwarantują najwyższą łatwość użytkowania, nawet gdy walizka jest pełna. Walizka jest wyposażona w trzycyfrowy zamek szyfrowy z funkcją TSA, co zapewnia bezpieczeństwo Twojej podróży do USA. Odkryj nową jakość podróżowania z lekką i funkcjonalną walizką kabinową!

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.