Czysta radość grillowania

W terminie od 26.03 do 10.04.2024 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czysta radość grillowania.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Finish, Vanish, Woolite, Bryza, Calgon i/lub Lovela Family, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego grillowanie to czysta radość? Wyślij sms* pod numer 4321 o treści grillowe.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 4 x pralka BOSCH WAN2827SPL
 • 10 x LotusGrill® Mini
 • 50 x bon Intermarche o wartości 100 zł
 • Pralka BOSCH WAN2827SPL. Higienicznie czyste pranie, już w 40°C. Program Higiena Plus utrzymuje stałą temperaturę podczas prania, a dodatkowy cykl płukania zapewnia higienicznie czyste pranie, skutecznie zwalczając zarazki i roztocza kurzu domowego. Dzięki temu pranie jest czyste, a 99,99% pospolitych zarazków jest eliminowane, nawet przy temperaturze 40°C. Jeśli zależy Ci na czasie, funkcja SpeedPerfect pozwala skrócić pranie bez utraty skuteczności. Można ją stosować z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku czy rodzaju tkanin. Technologia ActiveWater Plus gwarantuje doskonałe wyniki prania, zużywając tylko niezbędną ilość wody. Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu ilości ubrań w bębnie, pralka dobiera optymalną ilość wody do każdego prania, co pozwala ją zaoszczędzić przy mniejszych załadunkach. Cichy program nocny redukuje obroty wirowania, bez uszczerbku na skuteczność. Teraz możesz prać o dowolnej porze, bez zakłócania spokoju rodziny czy sąsiadów. Dla ochrony ciemnych kolorów w Twojej garderobie, dedykowany program pomaga utrzymać głęboki odcień, również dla jeansów. Funkcja "Mniej zagnieceń" chroni Twoje ubrania przed zagnieceniami i uszkodzeniami. Redukuje zagniecenia nawet o 50%, co oznacza mniej pracy przy prasowaniu. Bezszczotkowy, energooszczędny silnik EcoSilence Drive™ marki Bosch jest tak cichy, że nie zauważysz, że pracuje i ma długą żywotność.

  LotusGrill® Mini - Twój mobilny grill na każdą okazję! Ciesz się grillowaniem przez cały rok, bez względu na pogodę i miejsce, w którym się znajdujesz. LotusGrill® Mini, dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi, idealnie sprawdza się podczas grillowania dla jednej lub dwóch osób, zarówno na tarasie, łodzi, werandzie, jak i po prostu w ogrodzie. Co więcej, możesz swobodnie korzystać z niego nawet wewnątrz domu, w pobliżu wentylacji, która skutecznie usuwa zapach potraw. Grillowanie na LotusGrill® Mini zapewnia potrawom wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Dzięki innowacyjnej budowie LotusGrill® Mini, palenisko jest całkowicie odizolowane od tłuszczu, który zwykle w tradycyjnych grillach kapiąc z potraw na palenisko, powoduje dymienie lub wydzielanie się szkodliwych związków. Możesz uniknąć tego problemu i cieszyć się nową jakością ekologicznego grillowania: w zgodzie z naturą, bez kłębów dymu i bez ryzyka pożaru. Możesz też zapomnieć o problemach z utrzymaniem stałej temperatury, które często występują przy tradycyjnych grillach. Teraz możesz grillować wszędzie i zawsze, kiedy tylko zechcesz.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.