Wiosna porusza!

W terminie od 19.03 do 30.03.2024 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wiosna porusza!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Woolite, Vanish, Cillit Bang i/lub Finish, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego wiosna porusza? Wyślij sms* na numer 4321 o treści .numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 4 x hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Essential
 • 40 x smartwatch Redmi Watch 3 Active
 • Hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Essential, to źródło świetnej zabawy, ale też ekonomiczny i ekologiczny środek transportu dla każdego. Zasięg 20 km pozwoli osobom mieszkającym w mieście na dotarcie do szkoły lub pracy, zaś waga zaledwie 12 kg powoduje, że można ją łatwo podnieść i wnieść do autobusu czy pociągu, dzięki czemu osoby dojeżdżające do pracy z daleka mogą cieszyć się łączoną formą transportu. W hulajnodze zastosowano innowacyjny system odzyskiwania energii traconej podczas hamowania czy zwalniania przepustnicy - zamieniana z powrotem na energię elektryczną, pozwala na zwiększenie żywotności akumulatora. Inteligentne zarządzanie energią daje użytkownikowi większą kontrolę nad codzienną pracą akumulatora. Pneumatyczne opony amortyzujące wstrząsy, dwa hamulce - jeden na przednim, drugi na tylnym kole, pozwalające osiągnąć bardzo krótką drogę hamowania, światła LED z przodu i z tyłu i solidna konstrukcja wykonana ze wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium, to dodatkowe zalety.

  Smartwatch Redmi Watch 3 Active. Twój nowy trener personalny, gotowy do działania! Dzięki bogatej funkcjonalności, Redmi Watch 3 Active zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się aktywnym stylem życia bez zbędnego stresu. Zarówno elegancki design, jak i zaawansowane funkcje monitorowania formy fizycznej sprawiają, że każdy dzień staje się łatwiejszy i bardziej satysfakcjonujący. Nowy, opalizujący wyświetlacz o przekątnej 1,83 cala prezentuje kolory w całej swej okazałości, zapewniając wyraźny obraz i niesamowitą czytelność. Z łatwością zobaczysz na nim powiadomienia, wiadomości czy dane treningowe. Wybierz spośród ponad 200 tarcz zegarka, aby wyrazić swoją osobowość. Dzięki połączeniu z telefonem za pomocą Bluetooth, możesz wygodnie odbierać połączenia, podnosząc tylko rękę. Ponad 100 trybów sportowych, w tym z 10 trybów profesjonalnych, pozwala uzyskać jeszcze większy profesjonalizm i swobodę w treningach. Teraz już nie musisz się martwić o noszenie zegarka podczas aktywności wodnych. Wodoodporność na poziomie 5 ATM sprawia, że ten smartwatch jest idealnym towarzyszem podczas pływania czy nurkowania. Zintegrowane czujniki, w tym miernik poziomu natlenienia krwi oraz czujnik tętna 24/7 oraz zaawansowane algorytmy sportowe monitorują Twój wysiłek, zapewniając błyskawiczną analizę danych. Redmi Watch 3 Active może również nie tylko śledzić Twój sen, ale także oferuje sugestie dotyczące jego poprawy, abyś mógł cieszyć się lepszym odpoczynkiem i pełnym energii dniem. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na energię, Redmi Watch 3 Active może pracować nawet przez 12 dni na jednym ładowaniu. Teraz możesz się skupić na swojej aktywności, nie martwiąc się o baterię.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.