Od prania do prasowania

W terminie od 8.02 do 21.02.2024 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Od prania do prasowania.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Woolite, Bryza, Vanish i/lub Calgon, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Wolisz pranie czy prasowanie? Wyślij sms* pod numer 4321 o treści pranie.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x pralka Samsung EcoBubble™
 • 15 x żelazko parowe Philips
 • Pralka Samsung EcoBubble™, to urządzenie zapewniające energooszczędne i skuteczne pranie. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania. Co więcej ubrania wyprane ręcznie mogą być dorzucone tylko na czas płukania i wirowania. Funkcja ta ułatwia również wietrzenie wnętrza pralki, bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki. O skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach, dba technologia EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny rozpuszczając zanieczyszczenia, jednocześnie oszczędzając energię elektryczną, chroniąc kolor oraz strukturę materiału. Pralka została wyposażona w inteligentny panel AI Control - zaprojektowany tak, by ułatwić Ci pranie. Pozwala personalizować ustawienia pralki i zapamiętuje preferencje użytkownika. Specjalny program z parą pozwala na dezynfekcję, usuwanie zanieczyszczeń, bakterii oraz alergenów bez konieczności włączania Prania wstępnego. O higieniczną czystość bębna zadbaj dzięki dedykowanemu programowi. Intensywny strumień wody oraz energiczne wirowanie nie tylko oczyszczają bęben, ale także usuwają osady z membrany i drzwi pralki. Samoczynne sygnalizowanie przez pralkę konieczności przeprowadzenia tego procesu sprawia, że utrzymanie czystości wnętrza pralki staje się prostsze. Silnik Digital Inverter zapewnia cichą i wydajną pracę urządzenia oraz energooszczędność.

  Żelazko parowe Philips. Dzięki mocy 3000 W, żelazko z serii Philips Azur 8000 szybko osiąga odpowiednią temperaturę, umożliwiając błyskawiczne rozpoczęcie prasowania. Funkcja automatycznego wyłączania zwiększa bezpieczeństwo użytkowania - jeżeli żelazko pozostanie nieruchome na stopie, automatycznie wyłączy się po 30 sekundach, natomiast nieruchome na podstawie, po 8 minutach. Silne uderzenie pary sięgające 240 g głęboko wnika w tkaniny, ułatwiając usuwanie trudnych zagnieceń. Dodatkowo, strumień pary o natężeniu 70 g/min pozwala szybko rozprasować zagniecenia, a funkcja szybkiego usuwania kamienia nie tylko ułatwia utrzymanie żelazka w czystości, ale także gwarantuje długotrwałą wydajność strumienia pary. Duży zbiornik wody o pojemności 350 ml eliminuje konieczność częstego napełniania, umożliwiając prasowanie większej ilości ubrań jednocześnie. Dodatkowym atutem jest blokada kapania, która skutecznie zapobiega wyciekaniu wody na odzież, umożliwiając bezstresowe prasowanie przy dowolnej temperaturze. Stopa żelazka SteamGlide Elite gwarantuje doskonały poślizg i najwyższą odporność na zarysowania, sprawiając, że prasowanie staje się wygodne i efektywne.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.