Czyste szaleństwo!

W terminie od 14.12.2023 do 27.12.2023 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czyste szaleństwo!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Finish, Vanish, Cillit Bang, Calgon, Bryza i/lub Lovela Baby, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czym jest dla Ciebie czyste szaleństwo? Wyślij sms* pod numer 4321 o treści czyste.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x voucher (karta podarunkowa) na rodzinny wyjazd narciarski o wartości 10.000 zł
 • 4 x zmywarka wolnostojąca Samsung
 • 8 x bon Intermarche o wartości 300 zł
 • Zmywarka wolnostojąca Samsung. Zmywarka Samsung DW60M6050FS to niezastąpiona pomoc w codziennych obowiązkach domowych. Doskonale sprawdzi się podczas mycia naczyń po kolacji czy świątecznym obiedzie. Wyposażona w trzy kosze, umożliwia dostosowanie ich konfiguracji do bieżących potrzeb, pozwalając wygodnie rozmieścić naczynia, sztućce i przybory kuchenne. Dodatkowa szuflada umieszczona na górze zmywarki pomieści duże ilości sztućców, eliminując potrzebę korzystania z tradycyjnych koszyków na łyżki czy widelce. Dzięki dużej pojemności tej szuflady zyskasz więcej miejsca na pozostałe naczynia. Górny kosz można łatwo regulować w zakresie 5 cm w górę i w dół, dostosowując go do własnych potrzeb. W ten sposób możliwe jest umycie większych garnków, półmisków czy desek do krojenia, poprzez podniesienie górnego kosza.
  Zaawansowany zestaw czujników ocenia stopień zabrudzenia, automatycznie dostosowując czas i temperaturę mycia. Wystarczy zaledwie 60 minut, aby dokładnie wymyć i wysuszyć mniej zabrudzone naczynia. Funkcja Dezynfekcji, poprzez podniesienie temperatury do 70°C podczas końcowego płukania, skutecznie eliminuje bakterie i zarazki. Dzięki funkcji Połowy Załadunku możesz efektywnie myć talerze po niewielkim posiłku, bez konieczności oczekiwania na pełne zapełnienie zmywarki. Maksymalna pojemność to nawet 14 kompletów naczyń - sprawdza się doskonale podczas rodzinnych przyjęć. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu (44 dB(A)), zmywarka nie zakłóci spokoju odpoczywających domowników, umożliwiając jej uruchomienie o dowolnej porze. Wysoka klasa efektywności energetycznej E potwierdza skuteczność urządzenia przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii elektrycznej. Zmywarka Samsung to nie tylko praktyczne wsparcie w codziennych obowiązkach, ale również ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.