Sztuczna inteligencja wymiata!

W terminie od 31.10.2023 do 10.11.2023 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Sztuczna inteligencja wymiata!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Vanish, Finish, Woolite, Bryza i/lub Calgon, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak sztuczna inteligencja pomaga w sprzątaniu? Wyślij sms* na numer 4321 o treści wymiata.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 5 x inteligentny robot sprzątający Xiaomi
 • 10 x oczyszczacz powietrza Xiaomi
 • Inteligentny robot sprzątający Xiaomi. Ciesz się pełną czystością i komfortem bez jakichkolwiek zabrudzeń. Inteligentny robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum X10 oferuje precyzyjne tworzenie mapy nawet w ciemności, błyskawiczne zbieranie zabrudzeń, wytrzymałą baterię oraz najwyższą wydajność obliczeniową dzięki inteligentnym algorytmom. Łatwe odbieranie kurzu w stacji bazowej zapewniają dwa automatycznie opróżniane otwory odpowietrzające i kanały wentylacyjne. Wbudowany worek może zbierać i opróżniać kurz ponad 60 razy i zamyka się automatycznie po podniesieniu, co sprawia, że nie będziesz narażony na kurz, ani nie zabrudzisz otoczenia. Zaawansowana nawigacja laserowa LDS zapewnia doskonałą orientację w przestrzeni, a wysokoobrotowy silnik bezszczotkowy zapewnia potężne ssanie. Tworzenie indywidualnych planów czyszczenia jest proste, po utworzeniu mapy możesz dostosować harmonogram sprzątania do planu piętra, określić czas, obszar i częstotliwość czyszczenia. Ten odkurzacz i mop 2 w 1 całkowicie usuwa zanieczyszczenia. Został wyposażony jest w elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 200 ml, który umożliwia aż 80 minut mopowania. Zbiornik równomiernie rozprowadza wodę bez wycieków i obsługuje trzy poziomy regulacji przepływu, co pozwala na dokładne czyszczenie podłóg w całym domu.

  Oczyszczacz powietrza Xiaomi. Kompaktowy, a jednocześnie niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza, Air Purifier 4 Compact, doskonale zadba o czystość powietrza w twoim domu. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na umieszczenie go zarówno na podłodze, jak i na stole czy biurku. To urządzenie, które poprawi jakość powietrza w sypialni, zapewniając ci lepszy sen. Dzięki zaawansowanej filtracji 3 w 1, oczyszczacz skutecznie eliminuje różne zanieczyszczenia powietrza, korzystając z wielopoziomowej technologii filtracji. Usuwa pyłki roślinne, kurz, dym, popiół, zapachy zwierząt, sierść zwierząt oraz inne niepożądane zapachy, co jest szczególnie korzystne dla osób podatnych na alergie. Czujnik cząsteczek stałych monitoruje jakość powietrza w czasie rzeczywistym, pozwalając na dostosowanie ustawień oczyszczania za pomocą intuicyjnych przycisków sterowania dotykowego. Jedno lekkie dotknięcie spełni Twoje potrzeby w zakresie jakości powietrza. Oprócz swojej wydajności, oczyszczacz Air Purifier 4 Compact cechuje się także stylowym designem, który nie tylko wprowadza ład w Twoje wnętrze, ale również poprawia jakość powietrza. Wszystko to łączy się w jednym urządzeniu, które wykorzystuje połączenie dwóch technologii filtracyjnych: elektrostatycznej i mechanicznej, umieszczonej w eleganckiej obudowie o matowej teksturze i nowoczesnych liniach.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.