Zadbaj z nami o swoje ubrania!

W terminie od 24.10 do 4.11.2023 roku w sklepach sieci Carrefour odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Zadbaj z nami o swoje ubrania!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Calgon, Lovela, Woolite i/lub Vanish za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak dbasz o swoje ubrania? Wyślij sms* na numer 4321 o treści ubrania.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 4 x generator pary Philips
 • 10 x ręczna parownica Philips
 • Generator pary Philips. Żelazko PerfectCare z serii 9000 jest wyposażone w pierwszą na świecie technologię wykrywania tkanin o nazwie ActiveSense. Dzięki wbudowanej kamerze i sztucznej inteligencji urządzenie wie, co prasujesz, i dostosowuje idealną temperaturę i ilość pary, aby uzyskać doskonałe rezultaty bez wysiłku. Czujniki ruchu wiedzą dokładnie, kiedy żelazko porusza się na ubraniach i automatycznie wytwarza odpowiednią ilość pary, podczas gdy Ty możesz się zrelaksować i cieszyć prasowaniem bez wysiłku. Silna, stale wytwarzana para pozwala na skuteczne usuwanie zagnieceń, także tych najbardziej upartych na najgrubszych tkaninach. Żelazko jest niesamowicie lekkie i wygodne w obsłudze, przesuwa się gładko po tkaninie i zmniejsza obciążenie nadgarstka, doskonale nadaje się do prasowania w pozycji pionowej zasłon i wiszących ubrań. Stopa SteamGlide Elite zapewnia wyjątkowo dobry poślizg po tkaninie i maksymalną odporność na zarysowania. Odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l zapewnia do 2 godzin ciągłego użytkowania. Wyjątkowy system Easy De-Calc Plus na bieżąco gromadzi kamień, a wskaźnik i sygnał dźwiękowy informują o konieczności opróżnienia zbiornika. Żelazko można zablokować w stacji bazowej na czas przenoszenia, co przy okazji zmniejsza ryzyko przypadkowego dotknięcia gorącej stopy. Jeśli żelazko z generatorem pary nie jest używane przez kilka minut, funkcja automatycznego wyłączania samoczynnie wyłączy urządzenie. Pozwala to zaoszczędzić energię i zapewnia spokój ducha odnośnie do bezpieczeństwa.

  Ręczna parownica Philips. Teraz dzięki ręcznemu steamerowi Philips możesz w mgnieniu oka odświeżyć wszystkie swoje ubrania. Ubrania możesz prasować kiedykolwiek i gdziekolwiek, bez rozkładania deski do prasowania. Ruchoma głowica i ostro zakończona płyta parowa szybko i łatwo usuwają zagniecenia pod dowolnym kątem, a technologia OptimalTemp zapewnia brak przypaleń - dzięki czemu nie musisz się już martwić wyborem właściwej temperatury. Innowacyjna ruchoma głowica pozwala łatwo wygładzać zagniecenia pod dowolnym kątem, dając Ci możliwość prasowania w pionie lub w poziomie - tak jak Ci wygodnie! Płyta parowa posiada ostro zakończoną końcówkę, która z łatwością i precyzją usuwa zagniecenia w trudno dostępnych miejscach, takich jak guziki, kołnierzyki i fałdy. Twój steamer jest gotowy do użycia już w 30 sekund, o czym informuje kontrolka. Dzięki temu całe prasowanie przebiega bardzo szybko, a Ty możesz w ostatniej chwili zmienić decyzję, co założyć. Ciągły silny strumień pary do 28 g/min rozluźnia włókna tkaniny, dzięki czemu szybko i skutecznie wygładza zagniecenia, sprawiając, że Twoje ubrania wyglądają wspaniale. Wymienne pojemniki o pojemności 100 ml/200 ml pozwalają wyprasować więcej bez konieczności uzupełniania wody.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.