Orzeźwiająca czystość!

W terminie od 16.08.2023 do 27.08.2023 roku w sklepach sieci Carrefour odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Orzeźwiająca czystość!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Finish, Vanish, Cillit Bang, Calgon, Woolite, Bryza i/lub Lovela za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czym jest orzeźwiająca czystość? Wyślij sms* na numer 4321 o treści czystosc.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x energooszczędny zestaw - pralka oraz suszarka Samsung
 • 5 x wentylator Stadler Form Leo
 • 10 x ekspres SodaStream
 • Energooszczędny zestaw - pralka oraz suszarka Samsung.
  Pralka Samsung Bespoke AI™. Najwyższa klasa efektywności energetycznej A oznacza, że urządzenie zużywa mniej prądu, a więc Twoje domowe rachunki za energię elektryczną mogą być niższe. Technologia AI EcoBubble™ tworzy aktywną pianę, która umożliwia skuteczne i energooszczędne pranie nawet w niskiej temperaturze. Środek piorący, woda i powietrze łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu. Powstała w ten sposób aktywna piana wnika w tkaniny, efektywniej usuwając zabrudzenia. Piorąc w niskiej temperaturze zmniejsza się zużycie energii elektrycznej, a jednocześnie lepiej chronione są kolor i struktura ubrań. Dodatkowo sprawdzany jest rodzaj pranych tkanin, aby jeszcze lepiej dopasować ilość piany, czas i temperaturę prania oraz szybkość obrotów bębna. Wnętrze pralki zostało zaprojektowane na nowo z wykorzystaniem technologii SpaceMax™. Pozwoliła ona zwiększyć pojemność bębna do 11 kg, bez ingerencji w zewnętrzne wymiary urządzenia. Pranie optymalne AI wykorzystuje zaawansowane czujniki, które rozpoznają rodzaj tkaniny, ważą wsad i nieustannie monitorują poziom zabrudzenia. Następnie, dzięki tym samym czujnikom, inteligentnie optymalizowana jest ilość wody i detergentu oraz czas namaczania, płukania i wirowania. Funkcja QuickDrive™, skraca czas prania. Silnik Digital Inverter™ jest wydajny i cichszy oraz niezwykle wytrzymały, co potwierdza 20-letnia gwarancja producenta na jego działanie. Panel AI Control pozwala na dostosowanie ustawień pralki do Twoich potrzeb i preferencji. Zapamiętuje, jak korzystasz z pralki i sugeruje odpowiednie programy, podpowiada także cykl suszenia w oparciu o zakończony program prania. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, także dzięki aplikacji SmartThings. Monitoruj za jej pośrednictwem czas pozostały do końca prania lub sprawdzaj rozwiązania problemów, gdziekolwiek jesteś.
  Suszarka Samsung Bespoke AI™ z technologią OptimalDry. Płać mniejsze rachunki za prąd i chroń środowisko, dzięki niższemu zużyciu energii elektrycznej. Technologia pompy ciepła zapewnia energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia ubrań. Pompa ciepła pozwoliła osiągnąć najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Suszarka automatycznie dopasowuje parametry suszenia do poziomu wilgotności wsadu. Przy bardzo wilgotnych rzeczach suszenie przebiega z większą intensywnością, dzięki czemu możesz skrócić cykl suszenia. Jeżeli wsad jest tylko lekko wilgotny, proces suszenia optymalizowany jest tak, żeby zaoszczędzić energię. System QuickDrive™ zapewnia skrócenie czasu suszenia. Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje intensywność suszenia do temperatury wewnątrz bębna co sprawia, że ubrania są suszone tak szybko i delikatnie, jak to możliwe. Jakość kompresora podkreśla, nadana mu przez producenta, 20-letnia gwarancja. Suszarka niejako "uczy się" Twoich nawyków i proponuje programy dopasowane do Twoich preferencji. Panel AI Control posiada intuicyjny wyświetlacz, sprawiając, że obsługa urządzenia staje się prostsza. Dodatkowo aplikacja SmartThings pozwala zdalnie kontrolować suszarkę i połączyć ją bezprzewodowo z pralką w celu automatycznego dobrania parametrów suszenia. Zaawansowany system redukcji hałasu obejmuje materiały dźwiękochłonne oraz specjalny algorytm optymalizujący prędkość wirowania, aby proces suszenia był cichy.

  Wentylator Stadler Form Leo. Dzięki innowacyjnemu trybowi oscylacji 3D wentylator równomiernie rozprowadza świeże powietrze w pomieszczeniu zarówno w pionie (od -5° do 85°), jak i w poziomie. Dzięki czterem wariantom prędkości można cieszyć się silnymi podmuchami wiatru, jak i delikatną bryzą, dokładnie tak jak lubisz. Wentylator Leo został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika. Sterować nim można zarówno z poziomu panelu sterowania, jak i pilotem, który jest magnetycznie przymocowany do urządzenia. Dzięki timerowi (1 – 7 godzin), można ustawić czas pracy urządzenia, by samoczynnie się wyłączyło. Leo może być ustawiony zarówno na podłodze, jak i na biurku lub stole. Dzięki mobilnej budowie zajmuje niewiele miejsca i ma wyjątkowy wygląd.

  Ekspres SodaStream. Zanurz się w sztuce tworzenia świeżych bąbelków! Przywitaj designerską serię ART, która umożliwi Ci błyskawiczne przekształcenie zwykłej wody w orzeźwiający napój gazowany, dopasowany do Twoich upodobań. Stwórz wyjątkowe połączenia, mieszając wodę z świeżymi dodatkami, takimi jak winogrona, grejpfrut czy mięta. SodaStream ART nawiązująca do klimatu retro, doskonale uzupełni każdą kuchnię, zwłaszcza jeśli urządzasz ją w stylu klasycznym, minimalistycznym lub industrialnym. Bezprzewodowy saturator ze stylowymi, metalowymi dodatkami dobrze sprawdzi się też w biurze czy w salonie. Wyjątkową cechą tego ekspresu do gazowania jest jego kompaktowy rozmiar, który bez trudu zmieści się pod dowolną kuchenną szafką. Wystarczą zaledwie chwile, aby zwykła woda zmieniła się w pyszny, bąbelkowy napój o intensywności dopasowanej do Twoich preferencji. Swój bąbelkowy napój będziesz popijać z minimalistycznej i eleganckiej butelki FUSE. Wykonano ją z trwałego tworzywa jakim jest Tritan bez dodatku szkodliwego BPA. Możesz bez obaw myć ją w zmywarce – FUSE nie uszkodzi się i nie zmatowieje.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.