Ruszaj z energią!

W terminie od 3.08.2023 do 16.08.2023 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Ruszaj z energią!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Finish, Vanish, Cillit Bang, Calgon, Woolite, Bryza i/lub Lovela, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego ruch jest ważny? Wyślij sms* na numer 4321 o treści ruszaj.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x skuter elektryczny NIU NQi Sport
 • 24 x opaska Xiaomi Smart Band 7 Pro
 • SKUTER ELEKTRYCZNY NIU NQi SPORT. Dzięki użyciu najnowocześniejszej technologii otrzymujesz bardzo prosty w obsłudze pojazd, który jest wyjątkowo intuicyjny. Skutery NIU zostały zaprojektowane tak, żeby były trwałymi i niezawodnymi pojazdami, zachowując jednocześnie elegancką formę. Ramy skuterów elektrycznych NIU powstały przy współpracy z najlepszym dostawcą odpowiedzialnym za budowanie ram wiodącym międzynarodowym markom motocyklowym. Proces spawania wykorzystuje w pełni zrobotyzowane ramię, aby zapewnić najwyższy poziom spójności każdej ramy wykorzystanej w produkcji skuterów NIU. Jądrem skutera NQi Sport jest silnik BOSCH o mocy 1800W. Zaprojektowany przez NIU układ FOC dostarcza niesamowitych wrażeń z jazdy. To połączenie technologii i sprzętu gwarantuje wysokie osiągi przy umiarkowanym zużyciu energii. Akumulator NIU jest w pełni przenośny, dzięki czemu jesteś w stanie zabrać go ze sobą do domu lub biura i naładować ze zwykłego gniazdka elektrycznego. Całością zarządza nowoczesny układ sterujący BMS, zapewniając Ci bezpieczeństwo. System EBS nie tylko poprawia skuteczność hamowania, ale w sprytny sposób pozwala odzyskać 6% energii akumulatora, zwiększając zasięg o kolejne kilometry. Seria skuterów NQi ma wbudowany komputer, który bezustannie komunikuje się z chmurą, dzięki czemu za pośrednictwem aplikacji NIU masz na bieżąco dostęp do wielu danych: informacje o próbie kradzieży, historię przejazdów, informacje o stanie akumulatora, czy wskazówki nawigacji do najbliższego serwisu. Akumulator objęty jest 2-letnią gwarancją.

  Xiaomi Smart Band 7 Pro Ivory. Ta wersja Pro opaski Xiaomi Smart Band to absolutny hit dla miłośników aktywności fizycznej. Z 110 dostępnymi trybami sportowymi i olśniewającym ekranem AMOLED o przekątnej 1,64 cala, będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć pełnię komfortu i spokoju podczas treningu. Wybierz spośród 150 dostępnych tarcz zegarka tę, która idealnie pasuje do Twojego stylu. Duży, pełnokolorowy i prostokątny wyświetlacz umożliwia łatwe odczytywanie wszystkich informacji dotyczących Twojego treningu. Dzięki pojemnej baterii, która pozwala na nawet 6 dni intensywnej pracy, nie musisz martwić się o ładowanie. Jest wodoodporny do 5 ATM i posiada wbudowaną pozycjonowania GNSS, co daje Ci większą swobodę podczas treningów na świeżym powietrzu. Dzięki dodatkowymi 14 specjalistycznym trybom, Twój trening będzie jeszcze bardziej ekscytujący. Możesz nawet rywalizować ze znajomymi dzięki funkcji Zawody, zapraszając ich do wspólnych wyzwań. Porównajcie spalone kalorie, czas treningu i liczbę kroków, aby dodatkowo pobudzić zdrową rywalizację, która przyniesie tylko pozytywne odczucia. Xiaomi Smart Band 7 Pro całodobowo monitoruje poziom natlenienia krwi i tętno, abyś mógł poczuć się świetnie i osiągać lepsze wyniki podczas treningów. Dodatkowo, opaska monitoruje poziom stresu, fazy snu i pomaga w ćwiczeniach z głębokim oddychaniem, abyś mógł łatwiej się zrelaksować. Załóż opaskę, strój sportowy i gotuj się do akcji.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.