Czyste wakacje!

W terminie od 20.06.2023 do 1.07.2023 rok w sklepach sieci Carrefour odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czyste wakacje!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Calgon, Lovela, Woolite i/lub Vanish za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego dbasz o czystość ubrań na wakacjach? Wyślij sms* na numer 4321 o treści czyste.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

  • 1 x wakacyjny voucher turystyczny o wartości 10 000 zł
  • 12 x parownica do ubrań Philips
  • Parownica do ubrań Philips to urządzenie zapewniające wygodne, szybkie i skuteczne wygładzanie zagnieceń i odświeżanie ubrań. Innowacyjna ruchoma głowica pozwala łatwo wygładzać zagniecenia pod dowolnym kątem, dając Ci możliwość prasowania w pionie lub w poziomie — tak jak Ci wygodnie! Płyta parowa posiada ostro zakończoną końcówkę, która z łatwością i precyzją usuwa zagniecenia w trudno dostępnych miejscach, takich jak guziki, kołnierzyki i fałdy. Jest gotowa do użycia już w 30 sekund, o czym informuje kontrolka. Dzięki temu całe prasowanie przebiega bardzo szybko, a Ty możesz w ostatniej chwili zmienić decyzję, co założyć. Technologia OptimalTEMP zapewnia brak ryzyka przypalenia tkanin nadających się do prasowania, dzięki czemu nie musisz się już martwić wyborem właściwej temperatury. Dodatkowe zalety to wymienne zbiorniki na wodę o pojemności 100 ml i 200 ml oraz 2 ustawienie pary: tryb ECO pozwala oszczędzać wodę bez pogorszenia wyników prasowania, natomiast tryb MAX zapewnia strumień pary o większej mocy. Parownica ma małe wymiary, dzięki czemu możesz ją zabrać ze sobą, aby odświeżyć ubrania, gdy będę tego potrzebowały — bez rozkładania deski do prasowania.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

    *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.