Posprzątaj w podskokach!

W terminie od 21.03.2023 do 02.04.2023 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Posprzątaj w podskokach!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Finish, Vanish, Cillit Bang, Air Wick, Bryza i/lub Woolite, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Co sprawia, że sprzątasz w podskokach? Wyślij sms* na numer 4321 o treści wpodskokach.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x robot sprzątający Samsung Jet Bot
 • 5 x JBL Party Box Encore
 • 20 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
 • Robot sprzątający Samsung Jet Bot – ciesz się inteligentnym sposobem sprzątania. Sprzątaj swój dom wydajniej i dokładniej. Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujnik LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie 360° na obszarze 6 metrów przy 10 obrotach na sekundę - precyzyjne mapuje mieszkanie i ustala najlepsze ścieżki sprzątania. Zapewnia nieprzerwaną moc i dokładność przez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer i wielocyklonową strukturą Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej wydajności czyści różne rodzaje podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę. Funkcja kontroli mocy wykrywa, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na podłodze i automatycznie generuje najbardziej efektywną moc ssania. Dzięki temu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by skutecznie usunąć nagromadzony kurz. Szczotka o wysokiej wydajności w odkurzaczu ma drobne włókna, wykonane z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra, dzięki czemu czyści dywany i podłogi skuteczniej. Wysokowydajne ekstraktory rozdrabniają również włosy, zapobiegając ich plątaniu się wokół szczotki. Ulepszona kontrola Wi-Fi pozwala sterować odkurzaczem za pomocą aplikacji w telefonie. Jednym dotknięciem możesz uruchomić lub zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustawić kilka harmonogramów sprzątania i zobaczyć, gdzie zostało już odkurzone. Możesz także ustawić godziny, w których nie chcesz, aby urządzenie działało. Za pomocą aplikacji możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, zaznaczając obszary na mapie swojego domu. Uniemożliwią poruszanie się robota odkurzającego w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.

  JBL PartyBox Encore - przenośny głośnik imprezowy o mocy 100 W, z wbudowanym dynamicznym pokazem świetlnym, cyfrowym mikrofonem bezprzewodowym i odporną na zachlapanie konstrukcją. Poczuj rytm dzięki niesamowitemu brzmieniu JBL Original Pro i głębokim basom. Pokaz świetlny PartyBox firmy JBL sprawi, że Twoja impreza zabłyśnie dzięki lampom pierścieniowym i klubowym oraz rockowym efektom stroboskopowym, które zsynchronizują się z rytmem Twojej muzyki, zapewniając niesamowicie wciągające wrażenia audiowizualne. Wbudowany akumulator zapewnia 10-godzinny czas odtwarzania, aby zabawa mogła trwać bez końca. Od tańca na plaży po karaoke przy basenie, JBL PartyBox Encore jest odporny na zachlapanie w stopniu IPX4, więc nigdy nie musisz się martwić, że impreza stanie się zbyt mokra lub szalona. JBL PartyBox Encore wyposażony jest w jeden, wysokiej jakości cyfrowy mikrofon, doskonale zoptymalizowany do karaoke. Sterowanie basami, echem i sopranami pozwala ulepszyć występy wokalne każdego, kto chce śpiewać. Cyfrowy mikrofon bezprzewodowy jest wyposażony w wymienne baterie AA, dzięki czemu możesz bawić się przez cały dzień i całą noc. Jeden głosnik JBL PartyBox to za mało? Połącz dwa głośniki bezprzewodowo za pomocą technologii True Wireless Stereo (TWS), aby uzyskać jeszcze potężniejsze, bardziej ekspresyjne brzmienie.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.