Dom gotowy na Święta!

W terminie od 24.11.2022 do 7.12.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Dom gotowy na Święta!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Bryza, Finish, Lovela i/lub Vanish, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego lubisz dom gotowy na święta? Wyślij sms* na numer 4321 o treści domgotowy.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x pralka Samsung Bespoke AI QuickDrive
 • 1 x smartfon Samsung Galaxy S22
 • 1 x zmywarka wolnostojąca Samsung
 • 1 x suszarka Samsung OptimalDry
 • 1 x robot sprzątający Samsung Jet Bot
 • 1 x oczyszczacz powietrza Samsung
 • Pralka Samsung Bespoke AI QuickDrive. Pralka z technologią AI EcoBubble™ tworzy aktywną pianę, która umożliwia skuteczne i energooszczędne pranie. Środek piorący, woda i powietrze łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu. Aktywna piana wnika w tkaniny, efektywnie usuwając zabrudzenia. Piorąc w niskiej temperaturze zmniejsza się nawet o 70% zużycie energii elektrycznej, a jednocześnie lepiej chronione są kolor i struktura ubrań. Dodatkowo sprawdzany jest rodzaj pranych tkanin, aby jeszcze lepiej dopasować ilość piany, czas i temperaturę prania oraz szybkość obrotów bębna. Wnętrze pralki zostało zaprojektowane na nowo z wykorzystaniem technologii SpaceMax™. Pozwoliła ona zwiększyć pojemność bębna do 11 kg, bez ingerencji w zewnętrzne wymiary urządzenia. Możesz prać jednocześnie więcej ubrań, w tym duże rzeczy, takie jak kołdry czy pledy. Pranie optymalne AI wykorzystuje zaawansowane czujniki, które rozpoznają rodzaj tkaniny, ważą wsad i nieustannie monitorują poziom zabrudzenia. Dzięki tym samym czujnikom, inteligentnie optymalizowana jest ilość wody i detergentu oraz czas namaczania, płukania i wirowania. Aktywuj QuickDrive™, by skrócić czas prania. Unikalna technologia Q-Bubble™ łączy dynamiczne obroty bębna z dodatkowym natryskiem wody, tworząc więcej aktywnej piany, która szybciej wnika w tkaniny i usuwa z nich zabrudzenia. Najwyższa klasa efektywności energetycznej A oznacza, że urządzenie zużywa mniej prądu. Silnik Digital Inverter™ wykorzystuje silne magnesy, co sprawia, że jest jeszcze wydajniejszy i cichszy. Technologia wykorzystywana w silniku pozwoliła odejść od mechanizmów szczotkowych, dzięki czemu silnik Digital Inverter™ jest niezwykle wytrzymały. Potwierdza to 20-letnia gwarancja na silnik pralki.

  Smartfon SAMSUNG Galaxy S22. Wybierz smartfon, w którym zastosowano najszybszy w historii Galaxy procesor oraz pamięć RAM 8 GB. Takie wyposażenie urządzenia przekłada się na jego niezawodną pracę – wysoką wydajność nawet przy wymagających zadaniach oraz szybkość pozwalającą na wygodne używanie ulubionych aplikacji. Nie martw się, że podczas grania w grę obraz się zatnie, a Twój przeciwnik zwycięży – w urządzeniu Samsung Galaxy S22 zastosowano adaptacyjne odświeżanie ekranu na poziomie do 120 Hz, co zapewnia płynność nawet wymagającej grafice. 6,1-calowy ekran o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli będzie idealny do oglądania filmów i zdjęć oraz grania w gry. Nocna impreza? A może zwiedzanie pięknie oświetlonych miast po zmroku? Samsung Galaxy S22 nawet w nie najlepszych warunkach oświetleniowych pozwoli na robienie jasnych, ostrych zdjęć. W aparacie zastosowano bowiem duże piksele, które łatwiej przechwytują światło oraz sztuczną inteligencję dobierającą optymalne ustawienia. Tylny aparat ma rozdzielczość aż 50 Mpix. To właśnie dzięki niemu możliwość robienia pięknych, wyrazistych i pełnych kolorów fotek jest zawsze w Twoim zasięgu. Matryca wychwytuje więcej światła, obiektyw Super Clear Lens łagodzi odblaski, a szybko działająca sztuczna inteligencja zapewnia niemal natychmiastowe inteligentne przetwarzanie. Zabierz smartfona Samsung Galaxy S22 na plażę i nie przejmuj się, że pył i woda spowodują jego uszkodzenie. W tym urządzeniu zastosowano wysoką klasę szczelności IP68, która zapobiega niechcianym awariom. Samsung Galaxy S22 ma aluminiową konstrukcję wykonaną z Armor Aluminium, która zapewnia urządzeniu trwałość i stabilność. Minimalistyczne ramki i piękna kolorystyka nadają natomiast smartfonowi niepowtarzalny charakter.

  Zmywarka wolnostojąca Samsung - Ciesz się znacznie wydajniejszym sposobem na zmywanie naczyń. Zmywarka ma wysoką wydajność energetyczną a jej wnętrze zostało zaprojektowane tak by pomieścić wiele różnorodnych naczyń. Możesz także zdalnie sterować zmywarką i pobierać dodatkowe specjalne programy za pomocą aplikacji na smartfona. Zużywa mniej energii, ale wciąż skutecznie czyści brudne naczynia. Zgodnie z nowym europejskim systemem etykietowania energetycznego, który został wprowadzony w 2021 r., ma wysoką ocenę efektywności energetycznej z etykietą energetyczną C. Udowodniono zatem, że zużywa mniej energii względem modeli o niższej klasie energetycznej, bez wpływu na wydajność zmywania lub poświęcanie funkcjonalności. Łatwiej i bezpieczniej wyciągnij kosz pełen naczyń. Prowadnice Soft Rail wykorzystują system szyn z łożyskami kulkowymi, który powoduje mniejsze tarcie, dzięki czemu kosze wsuwają się i wysuwają płynnie, nawet jeśli są w nich ciężkie naczynia. System Flex Load pozwala łatwiej i wygodniej rozłożyć różne naczynia, szklanki, kieliszki i filiżanki w górnym koszu. Kolce tam umiejscowione można regulować w 3 ustawieniach za pomocą specjalnego suwaka. Umieść naczynia różnych rozmiarów i kształtów w prosty sposób. Za jednym dotknięciem możesz z łatwością podnieść lub opuścić górny kosz o 5 cm. Podnosząc górny kosz tworzysz więcej miejsca w dolnym koszu, dzięki czemu pomieści on różne rozmiary i kształty naczyń, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski i duże talerze. Specjalna szuflada pozwoli Ci zmieścić na niej sztućce oraz przybory kuchenne. Nie zajmują już one miejsca w dolnym koszu, zwiększając ogólną pojemność zmywarki. Dodatkowe wyjmowane wkładki pozwalają lepiej dostosować przestrzeń do różnego rodzaju włożonych przedmiotów np. sztućców, małych filiżanek czy chochli. W trybie ekspresowym naczynia są czyste i suche już w godzinę.

  Suszarka z Samsung z technologią OptimalDry. Zapewnij ubraniom bezpieczne dla tkanin i efektywne suszenie. Funkcja OptimalDry wykorzystuje 3 czujniki, które optymalizują parametry suszenia by zapewnić najlepsze rezultaty, dbając o tkaniny. Monitoruje wilgotność i dostosowuje czas suszenia, dzięki czemu ubrania suszone są szybciej i przy minimalnym zużyciu energii. Ponadto zapobiega niszczeniu odzieży dostosowując temperaturę suszenia oraz przypomina o konieczności wyczyszczenia wymiennik ciepła. Włącz funkcję Bez zagnieceń, a Twoje ubrania po wyjęciu z suszarki nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze. Nie musisz też pamiętać o niezwłocznym wyjęciu ubrań z suszarki po zakończonym cyklu. Bęben pralki będzie obracał się jeszcze przez 180 minut, aby uniknąć powstania zagnieceń. Dbaj o suszarkę w łatwy i wygodny sposób. Innowacyjny filtr 2w1 został wyposażony w dwie warstwy siatki, które wyłapują kurz i włókna. Rozwiązanie to eliminuje konieczność stosowania filtra wymiennika ciepła, ułatwiając utrzymanie urządzenia w czystości i zapewnienie optymalnej wydajności suszenia. Co więcej specjalny alarm powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra. Szybko wysusz ubranie, które chcesz założyć. Program Suszenie 35' pozwala na wysuszenie wsadu do 1 kg w zaledwie 35 minut. Zdecyduj w którą stronę mają otwierać się drzwi suszarki, abyś mógł wygodnie korzystać z urządzenia. Elastyczna zmiana kierunku otwierania drzwi pozwala na dostosowanie się do Twoich potrzeb oraz miejsca instalacji. Rozwiązanie to pozwala nie martwić się bliskością ściany. Dodatkowo drzwi suszarki są przezroczyste, dzięki czemu możesz sprawdzić co dzieje się wewnątrz urządzenia. Wykorzystany w urządzeniu silnik Digital Inverter ma 20 lat gwarancji.

  Robot sprzątający Samsung Jet Bot. Sprzątaj swój dom wydajniej i dokładniej. Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujnik LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie, aby zebrać informacje o odległości. Dzięki temu porusza się sprawnie i obejmuje większą część domu. Nieprzerwana moc i dokładność przez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inverter i wielocyklonową strukturą Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej wydajności czyści różne rodzaje podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę. Szczotka o wysokiej wydajności w odkurzaczu ma drobne włókna, wykonane z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory również mielą włosy, by zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki. Odkurzając różne powierzchnie należy korzystać z optymalnej mocy ssania, by mieć pewność, że są dokładnie wysprzątane. Funkcja sterowania mocą wykrywa, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na posadzce i automatycznie generuje najefektywniejszą siłę ssania. Dzięki temu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by skutecznie usunąć nagromadzony kurz. Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona: jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz aby urządzenie pracowało. Używając aplikacji możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one automatyczny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci szybko zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś.

  Oczyszczacz powietrza Samsung. Włącz czyste powietrze w swoim domu! Oczyszczacz powietrza Samsung usuwa do 99,97% zanieczyszczeń o wielkości 0,26 ㎛ dzięki skuteczności 3 filtrów. Filtr wstępny wyłapuje większe cząsteczki kurzu, filtr dezodoryzujący z aktywnym węglem usuwa szkodliwe gazy, a następnie powietrze trafia do niezwykle precyzyjnego systemu filtracyjnego HEPA. Przedni wlot z łatwością wciąga powietrze, a potężny wentylator szybko rozprzestrzenia czyste powietrze w różnych kierunkach za sprawą trójstronnego przepływu. W efekcie powietrze oczyszczane jest szybciej i dociera dalej, zapewniając wartość CADR (wskaźnik czystości dostarczanego powietrza) wynoszącą 467 metrów sześciennych na godzinę. Laserowy czujnik stężenia pyłu wykrywa cząsteczki o wielkości mniejszej niż 1,0 ㎛, jak również zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o wielkościach PM 1,0/2,5/10. Jakość powietrza prezentowana jest również 4 kolorami - niebieski oznacza, że powietrze jest czyste. Dzięki kółkom ukrytym pod obudową urządzenia, można je przestawić w dowolne miejsce, tam, gdzie chcesz oczyścić powietrze, np. do salonu czy sypialni. Aplikacja na smartfona, umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych możesz włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza, sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra. Tryb automatyczny wyczuwa poziom zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje do niego moc i prędkość pracy wentylatora. Tryb nocny pozwala Ci smacznie spać bez hałasu, wyświetlacz jest również wyłączony. Poziom natężenia dźwięku w trybie nocnym to tylko 21 dB.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.