Jesień porusza!

W terminie od 27.10.2022 do 8.11.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Jesień porusza!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Finish, Air Wick, Cillit Bang, Woolite i/lub Lovela, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego jesień porusza? Wyślij sms* na numer 4321 o treści jesien.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x elektryczny rower Mi Smart Electric Folding Bike
 • 3 x pojazd elektryczny Xiaomi Ninebot S
 • 5 x hulajnoga elektryczna Xiaomi
 • Elektryczny rower Mi Smart Electric Folding Bike to składany elektryczny rower Xiaomi. Solidna konstrukcja, długa stabilna kierownica, wygodne krzesełko i ogromne opony pochłaniające wstrząsy zapewnią najbardziej ekscytujące doznania podczas jazdy. Składany rower elektryczny Mi Smart oferuje 4 tryby pomocy, które można łatwo regulować za pomocą komputera pokładowego. Każdy tryb oferuje inne wspomaganie i może być modyfikowany zgodnie z Twoimi potrzebami. Czujnik momentu obrotowego monitoruje siłę nacisku na pedały i rozumie Twoje intencje podczas jazdy. Napędza silnik, zapewniając wspomaganie dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu jazda staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. W porównaniu ze zwykłym silnikiem, bezszczotkowy silnik o wysokiej prędkości 250W zapewnia wyższy moment obrotowy, mniejszy opór oraz większe przyspieszenie. Szybsza i łatwiejsza jazda nawet przy silnym wietrze lub podczas nachylenia. Swobodnie przełączaj się między trybami dzięki przyciskom na ekranie, monitoruj aktywność w czasie rzeczywistym. Sprawdź moc, prędkość, przebyty dystans, zużycie energii. Akumulator litowo-jonowy Samsung 18650 pozwala na zasięg nawet do 45 km. Rower jest przyjemny i łatwy w obsłudze.

  Pojazd elektryczny Xiaomi Ninebot S – Mobilny Segway Xiaomi umożliwi przejazd nawet 22 kilometrów na jednym ładowaniu. Wyposażony w 15 różnych zabezpieczeń zadba o Twoje bezpieczeństwo nawet przy kiepskiej nawierzchni. Dosiądź Ninebota mini i podziwiaj najnowocześniejszą technologię która wprawia go w ruch. Ninebot mini posiada intuicyjny mechanizm samo-wyważający, wystarczy lekko wychylić się do przodu by wprawić sprzęt w ruch. Ekscytujące wrażenia z jazdy zapewnia połączenie zaawansowanych algorytmów sterowania, precyzyjnych czujników i mega wydajnych procesorów. Ninebot mini został zaprojektowany w taki sposób, żeby nauka jazdy nie zajmowała długich godzin. Wystarczy wejść na skuter i cieszyć się niesamowitą frajdą jaką daje jazda. Ergonomiczny design urządzenia łączy w sobie wiele precyzyjnych czujników, które nieprzerwanie rejestrują najdrobniejsze ruchy co najmniej 200 razy w ciągu sekundy, gwarantując równowagę jazdy. Innowacyjny drążek kierujący Leansteer® umożliwia łatwe i precyzyjne sterowanie, dzięki czemu pewniej poczujesz się podczas jazdy. Ninebot mini został zaprojektowany by uzyskać najlepsze wyniki. Waży zaledwie 12.8 kg i jest w stanie mknąć z prędkością do 16 km/h, czyli 4 razy szybciej niż średnia prędkość zwykłego chodu. Możesz pokonywać wzniesienia strome na 15° i mierzyć się z różnymi drogowymi wybojami, bez poświęcania stabilności i bezpieczeństwa.

  Hulajnoga elektryczna Xiaomi – Solidna i składana konstrukcja, długa stabilna kierownica i pneumatyczne opony pochłaniające wstrząsy zapewniają najbardziej komfortowe i ekscytujące doznania podczas jazdy. Elektryczna hulajnoga Xiaomi ma prostą, minimalistyczną konstrukcję, wszystkie elementy sterujące zostały umieszczone na kierownicy. Hulajnoga jest wyposażona w duże pneumatyczne opony, które zapewniają komfort i lepiej amortyzują wstrząsy, sprawiają, że hulajnoga nadaje się do większości dróg miejskich. Jazda jest płynna i cicha dzięki specyficznej konstrukcji silnika. Dzięki funkcjom aplikacji Mi Home operacje takie jak aktualizacje oprogramowania, blokowanie lub odblokowywanie hulajnogi można wykonywać za pomocą Bluetooth. Możesz także przeglądać dane jazdy w dowolnym momencie oraz modyfikować różne spersonalizowane ustawienia. Elektryczna hulajnoga Xiaomi jest wyposażona w system odzyskiwania energii, który jest innowacyjną technologią stosowaną w samochodach wyższej klasy. System KERS może odzyskiwać energię z hamowania i przekształcać ją w użyteczną energię elektryczną, aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięg jazdy. Swobodnie przemierzaj szerokie ulice i wąskie uliczki, podziwiając po drodze piękne krajobrazy. Całkowita waga hulajnogi wynosi około13 kg, podczas gdy podobne produkty ważą zazwyczaj ponad 17-20 kg. Hulajnoga może przejechać 30 km na jednym ładowaniu.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.