Bohaterowie prania! Czyste pranie.

W terminie od 25.10.2022 do 5.11.2022 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Bohaterowie prania! Czyste pranie.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Vanish, Calgon, Bryza, Botanical Origin, Woolite i/lub Lovela za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego lubisz czyste pranie? Wyślij sms* na numer 4321 o treści czystepranie.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x pralko-suszarka Samsung Slim
 • 3 x odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™
 • Samsung pralko-suszarka Slim to urządzenie zapewniające oszczędność miejsca i wygodę użytkowania. Kompaktowe rozwiązanie, które doskonale wpasuje się w aranżację każdego wnętrza. Dzięki głębokości zaledwie 46 cm dopasuje się do każdej przestrzeni. Pojemność pralko-suszarki to aż 8 kg prania. Generator EcoBubble™ łączy detergent, wodę i powietrze w aktywną pianę, która rozpuszcza zabrudzenia już na początku prania. Aktywna piana skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia w niskiej temperaturze, nie niszcząc delikatnych ubrań. Pranie przeprowadzone w niższej temperaturze zużywa mniej energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Technologia Air Wash odświeży i zdezynfekuje Twoje ubrania tak, że zawsze będą pachniały świeżością. Nieprzyjemne zapachy oraz bakterie są usuwane wyłącznie przy użyciu bardzo ciepłego powietrza. Nie ma zatem potrzeby używania kosztownych bądź potencjalnie szkodliwych środków chemicznych. Cykl prania parą Higiena pozwala usunąć bakterie i alergeny dzięki parze uwalnianej z dolnej części bębna, tak aby dokładnie przeniknęła każdą sztukę odzieży. Programy z parą są też dobrym sposobem na usunięcie intensywnych zapachów. Gdy potrzebujesz jak najszybciej wyprać i wysuszyć potrzebną Ci garderobę, skorzystaj z szybkiego programu Pranie + Suszenie. Zastosowany w pralko-szuszarce nowoczesny silnik Digital Inverter jest bardziej energooszczędny od tradycyjnych konstrukcji. Sprawia, że urządzenie działa cicho i wydajnie.

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ to pogromca brudnych dywanów i podłóg. Silnik Samsung Digital Inverter wytwarza moc ssącą do 200 watów, zapewniając skuteczne sprzątanie każdej powierzchni. Zastosowana w odkurzaczu technologia Jet Cyclone pozwala cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System wyposażony w 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania, jednocześnie oddzielając drobne cząsteczki kurzu od powietrza. 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Dzięki temu masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Szczotka Soft Action o srebrnym, antystatycznym włosiu, pozwala bez problemu sprzątnąć nawet drobny kurz z twardych podłóg. Dzięki zastosowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Co więcej, wystarczy jedno kliknięcie, by szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 60 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić odkurzacz do stacji dokującej.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.