Czas na porządki!

W terminie od 6.10.2022 do 19.10.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czas na porządki!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Vanish, Calgon, Bryza, Woolite i/lub Lovela, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój ulubiony czas na porządki? Wyślij sms* na numer 4321 o treści czas.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x stacja czyszcząca Samsung Bespoke Jet
 • 10 x smartwatch Samsung Galaxy Watch4
 • Samsung Bespoke Jet - multifunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy BESPOKE Jet™ ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie sprzątać. Dzięki zintegrowanej stacji czyszczącej i ładującej All-in-One, automatycznie opróżnia pojemnik na kurz do worka w stacji czyszczącej, nie dopuszczając do wydobywania się drobinek kurzu do otoczenia, co ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii. BESPOKE Jet™ zaprojektowany został z dbałością o szczegóły, więc idealnie dopasuje się do nawet najbardziej wymagających wnętrz. Stanowi doskonałe połączenie estetyki i wygody użytkowania, które zapewnia komfort sprzątania na zupełnie nowym poziomie. Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Sprzątaj jeszcze skuteczniej, ciesząc się doskonałymi efektami sprzątania. Nowy silnik HexaJet, to połączenie technologii silnika Digital Inverter, struktury heksagonu z wirnikiem oraz wiatrakiem 3D. Dzięki temu odkurzacz jest lżejszy, a jego moc to aż do 580W, co zapewnia skuteczne i wygodne sprzątanie, które pozwala precyzyjnie odkurzać zarówno twarde podłogi jak i miękkie dywany. Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza. Jego lekka konstrukcja gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania, a także zmniejsza obciążenie nadgarstka. Bateria w odkurzaczu BESPOKE Jet pozwala na odkurzanie nawet do 60 minut bez ładowania. Kontroluj i konserwuj odkurzacz w sposób bardziej intuicyjny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD. Jeden rzut oka wystarczy, by sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii. Wyświetlacz pokazuje ostrzeżenia o problemach i proponuje możliwe rozwiązania, a podczas ładowania wyświetla aktualny poziom baterii.

  Samsung Galaxy Watch4 to zegarek, który wskazuje Twoje parametry zdrowotne. To również pierwszy smartwatch z systemem operacyjnym Wear OS Powered by Samsung – sprawia, że z poziomu nadgarstka możesz mieć dostęp do swoich ulubionych aplikacji. Galaxy Watch4 oferuje minimalistyczny design z obudową ze wzmocnionego aluminium. Urządzenie łączy wygląd i funkcje klasy premium, zapewniając idealne działanie, gdy trenujesz i realizujesz codzienne zadania. Galaxy Watch4 zyskał udoskonalone funkcje związane z monitoringiem zdrowia i aktywności fizycznej, by pomóc Ci lepiej zrozumieć swoje ciało. Łatwiej zadbasz o dobre samopoczucie, a poprawa techniki podczas treningów zapewni Ci osiąganie lepszych wyników każdego dnia. Analiza składu ciała BIA to tylko jedno dotknięcie zegarka, które trwa 15 sekund. W jej wyniku poznasz masę tkanki mięśniowej i tłuszczowej czy ilość wody w organizmie. Te dane będą wskazówką, jak zadbać o zdrowie lub co zrobić, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dzięki szybkiemu EKG wykonywanemu za pomocą smartwatcha sprawdzisz, jak szybko bije Twoje serce i czy jego rytm jest regularny. Czujnik PPG pozwala na jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna. Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom treningu, kontroluj swoją wydolność, badając stopień saturacji krwi tlenem. Galaxy Watch4 zarejestruje czas aktywności, przebyty dystans, liczbę kroków, spalone kalorie oraz pokaże Ci jak poprawić technikę biegania i jak prawidłowo oddychać. Bateria o pojemności 247 mAh pracuje nawet do 40 godzin.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.