Zostań bohaterem szkoły.

W terminie od 6.09.2022 do 17.09.2022 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Zostań bohaterem szkoły.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Cillit Bang, Finish, Bryza, Lovela i/lub Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak zostać bohaterem szkoły? Wyślij sms* na numer 4321 o treści zostanbohaterem.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 10 x tablet Samsung Galaxy Tab A8
 • 20 x opaska Samsung Galaxy Fit2
 • 30 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
 • Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A8 to wyjątkowo wszechstronny tablet o wspaniałych parametrach. Wydajny 8-rdzeniowy procesor i duża pamięć wbudowana umożliwiają stworzenie ogromnej bazy aplikacji lub plików. Wbudowany mikrofon i głośniki, technologia Bluetooth i Wi-Fi oraz system operacyjny Android 11 zapewniają szerokie możliwości wykorzystania tabletu. Co więcej, tablet jest wytrzymały i wygodny w obsłudze. Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A8 posiada duży, czytelny wyświetlacz o przekątnej 10,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Dzięki temu obsługa jest wygodna, a wszystkie ruchy precyzyjne. Obraz zachwyca dokładnością, ostrością i wspaniałymi kolorami, co jest szczególnie przydatne podczas oglądania filmów i grania w ulubione gry. Pojemny akumulator 7040 mAh pozwala korzystać z tabletu można przez długie godziny. Energię szybko uzupełnisz dzięki szybkiemu ładowaniu 15 W. Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A8 zachwyca również wykonywanymi zdjęciami dzięki 2 aparatom. Przedni świetnie sprawdza się do robienia zdjęć selfie i nagrywania filmów z ręki, a aparat tylny pozwala złapać szerszą perspektywę i uchwycić wspaniałe krajobrazy. Co więcej, filmy nagrywane są w jakości Full HD, która zachwyca wspaniałym obrazem i niesamowitą głębią kolorów.

  Samsung Galaxy Fit2. Załóż na rękę opaskę i zacznij swój aktywny dzień. Grubość jedynie 11,1 mm sprawia i waga 21 gramów powoduje, że Galaxy Fit2 jest smukły i wygodny w użytkowaniu. Elegancki i nowoczesny wygląd Galaxy Fit2 podkreśla 1,1-calowy wyświetlacz AMOLED ze szkłem 3D.
  Rozpocznij swój trening, a Galaxy Fit2, Twój osobisty trener, automatycznie rozpozna go i dopasuje do jednego z 5 trybów. Co więcej, możesz także dokonać ręcznego wyboru spośród aż 90 rodzajów ćwiczeń. Realizuj swoje aktywności fizyczne tak, jak lubisz. Wodoodporność nawet do 50 m z certyfikatem 5 ATM pozwoli na intensywne treningi pływackie.
  Wydajna bateria, która wytrzymuje nawet 21 dni i dotrzymuje Ci kroku w najdłuższych sesjach treningowych. Dzienny monitor aktywności podąża za czynnościami wykonywanymi każdego dnia, a nawet monitoruje jakość snu. W trakcie treningu lub podczas wzmożonego stresu smartband odczyta Twój puls i zasugeruje ćwiczenia relaksacyjne.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.