Wesoły do szkoły.

W terminie od 16.08.2022 do 28.08.2022 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wesoły do szkoły.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Finish, Calgon, Cillit Bang, Bryza, Vanish, Botanical Origin, Woolite i/lub Lovela, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego lubisz, gdy dziecko wesoło idzie do szkoły? Wyślij sms* na numer 4321 o treści wesolydoszkoly.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 10 x smartfon POCO M4 Pro
 • 50 x plecak Mi City Backpack
 • Poco M4 Pro to smartfon wyposażony w ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania do 2,4 GHz oraz potężny procesor graficzny. Seria POCO M wykorzystuje teraz wyświetlacz AMOLED. Kinowa, szeroka gama kolorów w połączeniu z bardzo wysokim kontrastem pozwoli zanurzyć się w wirtualnym świecie. Długotrwałą baterię o pojemności 5000mAh naładujesz ekspresowo za pomocą szybkiego ładowania 33W. POCO M4 Pro jest wyposażony w rewelacyjny czujnik światła, który wykrywa delikatne zmiany oświetlenia i stale dostosowuje jasność wyświetlacza do komfortowego poziomu. Możesz z łatwością czytać wieczorami i wyraźnie widzieć nawet w jasnym świetle słonecznym. Wyświetlacz z certyfikatem Eye Care Display zmniejsza ryzyko uszkodzenia oczu spowodowane przez niebieskie światło. Po raz pierwszy aparat POCO serii M został wyposażony w główną kamerę o wysokiej rozdzielczości 64 MP. Potrójna konfiguracja aparatów współpracuje ze sobą, aby spełnić kreatywne potrzeby we wszystkich możliwych aspektach - od majestatycznych krajobrazów, przez bardzo drobne szczegóły, po profesjonalne portrety. Zaawansowana technologia MMT pozwala POCO M4 Pro osiągnąć bardzo wysoką wydajność ładowania, dzięki czemu możesz cieszyć się 2 godzinami odtwarzania wideo po zaledwie 10 minutach ładowania. Model POCO M4 Pro jest wyposażony w dwa głośniki zapewniające wyraźne, bogate efekty stereofoniczne, które zapewniają niesamowite wrażenia.

  Mi City Backpack to minimalistyczny plecak miejski, który dzięki wodoodpornemu materiałowi gwarantuje bezpieczeństwo zawartości. Kwadratowy kształt plecaka w zestawieniu z delikatnymi, przyjemnymi dla oka kolorami sprawi, że od razu przypadnie Ci do gustu. Komfortowy rozmiar i duża ilość kieszonek sprawiają, że będziesz chciał go używać niezależnie od miejsca, w które się wybierasz.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.