Wypierz się na wakacje!

W terminie od 14.06.2022 do 26.06.2022 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wypierz się na wakacje!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Vanish, Bryza, Woolite, Lovela, Calgon i/lub Botanical Origin, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak najlepiej wyprać się na wakacje? Wyślij sms* na numer 4321 o treści wypierz.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x bon turystyczny 10 000 zł
 • 5 x pralka SAMSUNG
 • 15 x podróżna i składana parownica do ubrań Philips
 • Pralka Samsung. Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Urządzenie uwalnia parę z dołu bębna i nasyca nią tkaniny. Ułatwia usuwanie plam oraz eliminuje aż do 99,9% bakterii i alergenów, pozostawiając tkaniny zdezynfekowane i higienicznie czyste. System Smart Check pomaga monitorować wszelkie usterki urządzenia. Wykrywa problemy, po czym dostarcza szybkie i łatwe rozwiązania za pomocą aplikacji mobilnej. Oszczędza czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wizyty fachowców. Silnik Digital Inverter zapewnia wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji, co potwierdza aż 10-letnia gwarancja na silnik. Szuflada StayClean zapewnia higieniczną czystość bez konieczności ręcznego czyszczenia. Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą usuwa dokładnie pozostałości środków piorących, pozostawiając szufladę na detergenty higienicznie czystą, bez osadów.

  Parownica do ubrań Philips. Przenośny steamer z serii 3000 jest lekki, kompaktowy i składany, co ułatwia jego użytkowanie i przechowywanie oraz umożliwia dbałość o ubrania zawsze i wszędzie. Doskonale sprawdzi się do szybkich poprawek odzieży przed wyjściem z domu oraz w podróży. Odłączany zbiornik wody o pojemności 100 ml, który umożliwia wyprasowanie jednego stroju bez konieczności uzupełniania wody. Możesz łatwo odłączyć zbiornik wody i napełnić go pod kranem. Gotowy do użycia w zaledwie 30 sekund. Gorąca para w ręcznym steamerze z serii 3000 odświeża delikatne ubrania w mgnieniu oka, usuwając nieprzyjemne zapachy. Mniej prania, mniej prasowania, oszczędność energii i dłuższy okres użytkowania ubrań! Wystarczy powiesić ubranie na wieszaku i już można je wygładzać. Dla prostszego manewrowania urządzenie ma 2-metrowy kabel. Rączka jest składana, co ułatwia przechowywanie i transport steamera.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.