Wielka moc sprzątania!

W terminie od 7.04.2022 do 20.04.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wielka moc sprzątania!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Cillit Bang, Finish, Lovela i/lub Vanish, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Skąd bierzesz wielką moc do sprzątania? Wyślij sms* na numer 4321 o treści wielkamoc.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 10 x odkurzacz Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite
 • 45 x odkurzacz Mi Vacuum Cleaner Mini
 • Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite to odkurzacz i mop w jednym, prawdziwy mistrz sprzątania z niezwykłym wzrokiem. Dzięki nowemu systemowi nawigacji i ultraszerokokątnemu obiektywowi, odkurzacz z niezwykłą dokładnością uchwyci układ domu i jego najbliższe otoczenie. Niezawodny i wytrzymały japoński silnik NIDEC zapewnia potężną moc ssania na poziomie 2200 Pa, dzięki czemu znakomicie radzi sobie z każdym zabrudzeniem. Z łatwością zmieści się pod większością mebli, usuwając ukryty pod nimi brud. Pojemnik na śmieci może pomieścić nawet 0,45 l zabrudzeń, dzięki czemu nie musimy pamiętać o częstym jego opróżnianiu, oszczędzając przy tym czas i wysiłek. Z kolei zbiornik na wodę (poj. 0,27 l) posiada elektronicznie sterowaną pompę wodną. Takie rozwiązanie zapewnia równomierne dozowanie wody – nakładka mopa jest odpowiednio wilgotna, nie powodując mokrych plam na podłodze. Robot podąża ścieżką w kształcie litery Z, zapewniając najwyższą efektywność czyszczenia. W czasie pracy skutecznie pokonuje każdą przeszkodę do 2 cm lub ją omija – dzięki 25 precyzyjnym czujnikom, w tym czujnikom kolizji i krawędzi. Bateria o pojemności 2600 mAh pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia, wynoszącą nawet 90 minut. W przypadku spadku energii poniżej 20% robot samoczynnie podjeżdża do stacji dokującej. Następnie, po naładowaniu do co najmniej 80%, wraca do miejsca, w którym zaprzestał swoją pracę. Gdziekolwiek jesteś, możesz sterować odkurzaczem za pomocą mobilnej aplikacji Mi Home. Zaplanuj cykl czyszczenia i nadzoruj pracę urządzenia w dowolnym dla siebie momencie.

  Mi Vacuum Cleaner Mini to odkurzacz ręczny o mocy 40W zamknięty w minimalistycznej, ergonomicznej obudowie. Komfortowe i natychmiastowe czyszczenie okruchów i drobinek z zakamarków kanap, klawiatur oraz tapicerki samochodów nie stanowi teraz problemu. Ten lekki, ważący zaledwie 0,5 kg odkurzacz ręczny został stworzony z myślą o sprzątaniu tam, dokąd nie możesz łatwo dotrzeć zwykłym odkurzaczem. Powietrze wciągane przez odkurzacz jest oczyszczane za pomocą filtru HEPA, czyli wysokowydajnego filtru cząstek stałych – przechwytuje on drobinki kurzu oraz inne alergeny, co z pewnością docenią osoby borykające się z uczuleniami. Konstrukcja urządzenia jest nieskomplikowana, ponieważ składa się ono z kilku części – usuwanie z niego brudu i kurzu jest więc bardzo proste. W Mi Vacuum Cleaner Mini zastosowany został silnik bezszczotkowy, co zapewnia produktowi dłuższą, bezawaryjną pracę. Bateria w odkurzaczu pozwala na pracę nawet przez 30 minut, a złącze USB typu C, zapewnia szybkie, efektywne ładowanie.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.