Sprzątaj śpiewająco

W terminie od 15.03.2022 do 27.03.2022 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Sprzątaj śpiewająco.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Bryza, Botanical Origin, Calgon, Cillit Bang, Finish, Lovela, Vanish i/lub Woolite, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: W jakim rytmie najbardziej lubisz sprzątać? Wyślij sms* na numer 4321 o treści sprzatanie.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x robot odkurzająco-mopujący Tefal X-plorer S95
 • 25 x głośnik bluetooth SONY
 • Robot odkurzająco-mopujący Tefal X-plorer S95 skutecznie usuwa kurz i zabrudzenia ze wszystkich powierzchni. Został wyposażony w kamerę laserową dla ultra precyzyjnej nawigacji, skanowania pomieszczeń i znajdujących się w nim przeszkód oraz kamerę boczną sprawiającą, że robot dokładnie porusza się wzdłuż ścian, zbierając najmniejsze zabrudzenia. Za pomocą darmowej aplikacji w smartfonie można określić, jakie miejsca robot Tefal ma posprzątać: poszczególne pokoje, określone obszary, czy pojedyncze miejsca, wszystko w zależności od Twoich potrzeb. Wysoko wydajny filtr EPA wychwytuje aż 99,9% cząsteczek kurzu i alergenów. Poczuj komfort podczas sprzątania, dzięki zaawansowanej technologii redukcji hałasu i cichej pracy robota na poziomie zaledwie 60 dB(A). Po zakończonej pracy odkurzacz samodzielnie wróci do bazy i naładuje się w zaledwie 4h. Moc ssąca aż 12 000 Pa, dwie szczotki boczne do trudno dostępnych miejsc i wymienne elektroszczotki gwarantują doskonałe rezultaty, pozostawiając Twój dom lśniąco czysty.

  Głośnik bluetooth SONY odporny na wodę, pył i uderzenia łączy wytrzymałość konstrukcji z długim czasem pracy baterii. Opracowany przez Sony głośnik X-Balanced Speaker Unit zapewnia świetną jakość dźwięku, wysokie ciśnienie akustyczne i większe bogactwo wrażeń przy słuchaniu. Sztywna, lekka membrana stożkowa MRC i kopułka chroniąca przed pyłem zapewniają lepszą jakość dźwięku, a dwie boczne membrany bierne zoptymalizowano tak, by uzyskać czystość reprodukcji basu. Stopień ochrony IP67 oznacza, że głośnik jest odporny na działanie wody słodkiej i słonej. Możesz go bez obaw używać na kempingu, nad morzem lub na basenie, niezależnie od pogody. Technologie NFC i Bluetooth pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do głośnika. Jeśli nie masz NFC, do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth. Kiedy sparujesz swój smartfon lub tablet z tym głośnikiem, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi, może on również działać jako zestaw głośnomówiący. Bateria wystarcza nawet na 24 godziny, dlatego ten głośnik sprawdzi się na najdłuższych imprezach. Urządzenie jest przystosowane do ładowania przez przewód USB Type-C, a jego port USB umożliwia ładowanie smartfona.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.