Sprzątnij nagrody.

W terminie od od 8.02.2022 do 21.02.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Sprzątnij nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Calgon, Woolite, Lovela i/lub Finish, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak skutecznie sprzątnąć nagrody? Wyślij sms* na numer 4321 o treści nagrody.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x pralka SAMSUNG AddWash™ AI Control
 • 5 x odkurzacz bezprzewodowego SAMSUNG Jet™ 70 turbo
 • 10 x głośnik bluetooth SONY
 • Pralka SAMSUNG Add Wash™ AI Control to urządzenie zapewniające energooszczędne i skuteczne pranie. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania. Co więcej ubrania wyprane ręcznie mogą być dorzucone tylko na czas płukania i wirowania. Funkcja ta ułatwia również wietrzenie wnętrza pralki, bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki. O skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach, dba technologia EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny rozpuszczając zanieczyszczenia, jednocześnie oszczędzając energię elektryczną, chroniąc kolor oraz strukturę materiału. Pralka została wyposażona w inteligentny panel AI Control - zaprojektowany tak, by ułatwić Ci pranie. Dostosowuje ustawienia i rekomenduje programy prania. Specjalny program z parą pozwala na dezynfekcję, usuwanie zanieczyszczeń, bakterii oraz alergenów bez konieczności włączania Prania wstępnego. Silnik Digital Inverter z 10-letnią gwarancją, zapewnia cichą i wydajną pracę urządzenia oraz energooszczędność.

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ 70 turbo to pogromca brudnych dywanów i podłóg. Silnik Samsung Digital Inverter wytwarza moc ssącą do 150 watów, zapewniając skuteczne sprzątanie każdej powierzchni. Zastosowana w odkurzaczu technologia Jet Cyclone pozwala cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System wyposażony w 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania, jednocześnie oddzielając drobne cząsteczki kurzu od powietrza. 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Dzięki temu masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Elektroszczotka zbiera drobne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg. Dzięki zastosowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Czyszczenie szczotki jest niezwykle proste, wystarczy jedno kliknięcie, aby ją odłączyć. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 40 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić odkurzacz do stacji dokującej.

  Głośnik bluetooth SONY odporny na wodę, pył i uderzenia łączy wytrzymałość konstrukcji z długim czasem pracy baterii. Opracowany przez Sony głośnik X-Balanced Speaker Unit zapewnia świetną jakość dźwięku, wysokie ciśnienie akustyczne i większe bogactwo wrażeń przy słuchaniu. Sztywna, lekka membrana stożkowa MRC i kopułka chroniąca przed pyłem zapewniają lepszą jakość dźwięku, a dwie boczne membrany bierne zoptymalizowano tak, by uzyskać czystość reprodukcji basu. Stopień ochrony IP67 oznacza, że głośnik jest odporny na działanie wody słodkiej i słonej. Możesz go bez obaw używać na kempingu, nad morzem lub na basenie, niezależnie od pogody. Technologie NFC i Bluetooth pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do głośnika. Jeśli nie masz NFC, do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth. Kiedy sparujesz swój smartfon lub tablet z tym głośnikiem, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi, może on również działać jako zestaw głośnomówiący. Bateria wystarcza nawet na 24 godziny, dlatego ten głośnik sprawdzi się na najdłuższych imprezach. Urządzenie jest przystosowane do ładowania przez przewód USB Type-C, a jego port USB umożliwia ładowanie smartfona.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.