Święta na finiszu!

W terminie od 7.12.2021 do 19.12.2021 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Święta na finiszu!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Finish, Air Wick, Botanical Origin, Bryza, Calgon, Cillit Bang, Lovela, Lysol, Vanish i/lub Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego lubisz przygotowywać święta? Wyślij sms* na numer 4321 o treści finish.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x KitchenAid 4,8L Artisan
 • 2 x odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™
 • 4 x telewizor Samsung 4K 43”
 • KitchenAid 4,8L Artisan to mocny i trwały wielofunkcyjny mikser planetarny. Jest rekomendowany nie tylko do wyrobu wszelkich ciast z drożdżowym na czele, lecz także do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych czynności, zwykle dotąd wykonywanych ręcznie. Konstrukcja z metalowego odlewu ciśnieniowego gwarantuje solidność, trwałość i wytrzymałość. Zamontowane w podstawie antypoślizgowe gumowe nóżki zapobiegają przemieszczaniu się miksera po blacie. Napęd z silnika jest przenoszony bezpośrednio na narzędzia pracujące w dzieży i równocześnie na przystawki montowane na czole głowicy. Zamiast paska klinowego albo łańcucha, zastosowano do tego celu koła zębate, co zmniejszyło straty energii, zwiększyło trwałość mikserów, a ponadto przy porównaniu tych samych prac w wykonaniu mikserów innych marek - wyciszyło je i zmniejszyło zużycie energii. Mikser KitchenAid należy do tego samej rodziny mikserów planetarnych, jakie są używane w produkcji piekarsko-cukierniczej. Mieszadło, hak lub rózga obracają się w dzieży wokół swojej osi, a jednocześnie po jej obwodzie. Dzięki zastosowaniu wyjątkowego, 67- punktowego systemu planetarnego mieszania KitchenAid, mikser ubija i napowietrza efektywniej, szybciej i dokładnej niż miksery planetarne innych marek. Miksery KitchenAid mają charakterystyczny opływowy kształt, utrzymany w dziś znowu miłej dla oka stylistyce lat 60. Lakier jest solidnie utrwalony w wysokiej temperaturze, dlatego nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne i wyglądają one stale jak nowe. Osoby praktyczne docenią ich opływowy kształt, który pozwala na łatwe utrzymanie w czystości.

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ to pogromca brudnych dywanów i podłóg. Silnik Samsung Digital Inverter wytwarza moc ssącą do 200 watów, zapewniając skuteczne sprzątanie każdej powierzchni. Zastosowana w odkurzaczu technologia Jet Cyclone pozwala cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System wyposażony w 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania, jednocześnie oddzielając drobne cząsteczki kurzu od powietrza. 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Dzięki temu masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Szczotka Soft Action o srebrnym, antystatycznym włosiu, pozwala bez problemu sprzątnąć nawet drobny kurz z twardych podłóg. Dzięki zastosowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Co więcej, wystarczy jedno kliknięcie, by szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 60 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić odkurzacz do stacji dokującej.

  Telewizor Samsung 4K 43” zachwyci Cię mocą szczegółów w rozdzielczości Ultra HD 4K. Pozwoli zobaczyć to, co było niewidoczne do tej pory, a bardziej wyrazisty obraz spowoduje, że znajdziesz się w samym centrum akcji. Doskonały kontrast, technologia HDR ze wsparciem HDR10+ czy precyzyjne i żywe kolory sprawią, że Twoje ulubione filmy i seriale zyskają jeszcze więcej. Odkryj moc Procesora Crystal 4K o zachwycającej intensywności kolorów, który skaluje obraz wyjściowy do rozdzielczości zbliżonej do 4K. O realistyczne odwzorowanie barw dba natomiast proces mapowania kolorów. Zamień swój salon w domowe biuro lub salę lekcyjną przy pomocy funkcji obsługującej Office 365 i trybu Samsung DeX. Bezprzewodowe połączenie z Twoim komputerem, laptopem lub telefonem pozwoli Ci odkryć nowy wymiar pracy zdalnej. Odkryj funkcję Dotknij i Wyświetl, która w szybki i prosty sposób wyświetli treści z telefonu na dużym ekranie telewizora. To zupełnie nowy wymiar przesyłania filmów i muzyki z telefonu na telewizor. Ciesz się funkcjonalnością Smart TV oraz świetnym dźwiękiem Dolby Digital Plus, który dostosuje się do otoczenia. Smukła, elegancka obudowa telewizora, która doskonale wtapia się w otoczenie, pozwoli Ci nacieszyć się pięknym, minimalistycznym designem w Twoim domu. To doskonałe rozwiązanie niezależnie od stylu pomieszczenia..

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.