Bohaterowie prania

W terminie od 17.11.2021 do 23.11.2021 roku w sieci POLOmarket odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Bohaterowie prania.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Lovela, Woolite, Botanical Origin, Calgon i/lub Vanish za minimum 30 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jakie moce mają bohaterowie prania? Wyślij sms* na numer 4321 o treści bohaterowie.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x suszarka Samsung
 • 10 x parownica do ubrań Philips Steam&Go
 • 40 x bon towarowy POLOmarket o wartości 50 zł
 • Suszarka Samsung zapewnia ubraniom bezpieczne dla tkanin i efektywne suszenie. Zastosowana w urządzeniu funkcja OptimalDry wykorzystuje 3 czujniki, które optymalizują parametry suszenia by zapewnić najlepsze rezultaty, dbając o tkaniny. Monitoruje wilgotność i dostosowuje czas suszenia, dzięki czemu ubrania suszone są szybciej i przy minimalnym zużyciu energii. Ponadto zapobiega niszczeniu odzieży dostosowując temperaturę suszenia oraz przypomina o konieczności wyczyszczenia wymiennik ciepła. Natomiast technologia pompy ciepła zapewnia energooszczędny i ekonomiczny proces suszenia aż 9 kg ubrań. Nie musisz też pamiętać o niezwłocznym wyjęciu ubrań z suszarki po zakończonym cyklu - bęben pralki będzie obracał się jeszcze przez 180 minut, aby uniknąć powstania zagnieceń.

  Philips Steam&Go to szybki sposób na wygładzanie zagnieceń i odświeżanie tkanin. Doskonale uzupełni tradycyjne żelazko w Twoim domu! Bez rozkładania deski - szybko i wygodnie w dowolnym miejscu. Do szybkich poprawek - idealna, gdy brakuje czasu przed wyjściem z domu. Odświeża i zabija do 99,9% bakterii - świetna do płaszczy i marynarek, a także do poduszek, pluszaków oraz mebli tapicerowanych. Przydatna w podróży - niezastąpiona na wakacjach i wyjazdach służbowych.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.