Jesień w krainie czystości!

W terminie od 9.11.2021 do 21.11.2021 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Jesień w krainie czystości!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Air Wick Pandora, Botanical Origin, Bryza, Calgon, Cillit Bang, Finish, Lovela, Lysol, Woolite i/lub Vanish za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czym jest dla Ciebie jesień w krainie czystości? Wyślij sms* na numer 4321 o treści kraina.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x pralka QuickDrive™ Samsung
 • 1 x lodówka Bespoke Samsung
 • 1 x odkurzacz bezprzewodowy Samsung
 • 1 x zmywarka Samsung
 • 1 x oczyszczacz powietrza Samsung
 • 1 x kuchenka mikrofalowa Samsung
 • 100 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
 • Pralka QuickDrive™ Samsung to urządzenie zapewniające energooszczędne i skuteczne pranie. QuickDrive™ pozwala na skuteczne pranie w czasie nawet o 50% krótszym, oszczędzając przy tym aż do 20% energii elektrycznej z zachowaniem pełnej skuteczności prania. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej konstrukcji bębna Q-Drum™, który składa się z dwóch niezależnie obracających się części – bębna głównego i pulsatora. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że ubrania poruszają się nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu, a zabrudzenia usuwane są znacznie szybciej. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania. Funkcja ta ułatwia również wietrzenie wnętrza pralki, bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki. O skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach, dba technologia EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny rozpuszczając zanieczyszczenia, jednocześnie oszczędzając energię elektryczną i chroniąc kolor oraz strukturę materiału. Pralka została wyposażona w inteligentny panel AI Control, zaprojektowany tak, by ułatwić Ci pranie - dostosowuje ustawienia do sposobu, w jaki korzystasz z urządzenia. Dodatkową zaletą pralki jest szuflada StayClean - specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą zapewnia jej higieniczną czystość, usuwając pozostałości po środkach piorących bez konieczności ręcznego mycia. Specjalny program z parą pozwala na dezynfekcję, usuwanie zanieczyszczeń, bakterii oraz alergenów bez konieczności włączania Prania wstępnego.

  Lodówka Bespoke Samsung Nadaj swojej kuchni nienaganny, stylowy wygląd. Zgrabny i nowoczesny design i standardowa głębokość równa 600 mm, powoduje, że lodówka Bespoke doskonale dopasuje się do Twoich szafek. Lodówka ma piękny, gładki front i płaski tył. Minimalistyczne wnętrze ma natomiast ukryty wyświetlacz, płaską półkę na wino, a także szare pojemniki na jedzenie. Konstrukcja zewnętrznych paneli umożliwia zmianę koloru i materiału w dowolnym momencie. Jeśli znudzi Ci się wygląd Twojej lodówki, wystarczy że dokupisz panel w innym kolorze. W lodówce zastosowano najnowocześniejsze technologie. Cool Select+ pozwala zamienić zamrażalnik w lodówkę, albo wybrać tryb schładzania czy lekkiego mrożenia. SpaceMax™ zapewnia więcej miejsca w środku przy takich samych wymiarach zewnętrznych. Metal Cooling – to specjalny, metalowy panel tylnej ścianki urządzenia, który kumuluje niską temperaturę, dzięki czemu wnętrze doskonale zatrzymuje zimno nawet przy częstym otwieraniu lodówki. Natomiast Twin Cooling Plus™ to dwa niezależne obiegi powietrza - osobne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażalnika, gwarantujące utrzymanie niskiej temperatury i optymalnej wilgotności. Lodówka jest wyposażona również w pełen system No Frost marki Samsung, usuwający nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki i kompresor Digital Inverter, który zapewnia mniejszy hałas i większą wydajność energetyczną.

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung to pogromca brudnych dywanów i podłóg. Silnik Samsung Digital Inverter wytwarza moc ssącą do 200 watów, zapewniając skuteczne sprzątanie każdej powierzchni. Zastosowana w odkurzaczu technologia Jet Cyclone pozwala dłużej cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System wyposażony w 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania, jednocześnie oddzielając drobne cząsteczki kurzu od powietrza. 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Dzięki temu masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów. Elektroszczotka, wykonująca około 3750 obrotów na minutę, idealnie sprawdzi się na dywanach i skutecznie odkurzy z nich nawet sierść zwierząt. Głowica, która obraca się o 180 stopni ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest niezwykle proste, wystarczy jedno kliknięcie, aby ją odłączyć. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 60 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić odkurzacz do stacji dokującej. Urządzenie jest wyposażone w teleskopową rurę z 4-poziomową regulacją długości i łatwy w utrzymaniu pojemnik na kurz, który można umyć.

  Zmywarka wolnostojąca Samsung Smukła stylistyka zmywarki idealnie wpasuje się w wystrój kuchni, upiększając wnętrze i nadając mu harmonijny, nowoczesny wygląd. Panel sterowania został dyskretnie schowany, a ukryty uchwyt sprawia, że front urządzenia prezentuje się niezwykle elegancko. Zastosowanie trzeciego kosza pozwala na wygodniejsze zmywanie sztućców i dużych kuchennych akcesoriów. W porównaniu z wyposażonymi w dwa kosze modelami firmy Samsung, rozwiązanie to pozwala uzyskać więcej miejsca w pozostałej części komory zmywarki. Wystarczy jedno dotknięcie, by górny kosz podniósł się lub opuścił, co pozwala na dostosowanie wnętrza zmywarki do wysokości naczyń. Funkcja automatycznego otwierania drzwi sprawi, że za każdym razem Twoje naczynia będą idealnie suche. Po zakończeniu procesu płukania i suszenia drzwi zmywarki automatycznie uchylają się na szerokość 10 cm, pozwalając ulecieć parze. W efekcie suszenie przebiega szybciej i skuteczniej niż przy użyciu metod konwencjonalnych, szczególnie w przypadku naczyń małych rozmiarów lub wykonanych z plastiku. Czas trwania programu można skrócić, zachowując jakość zmywania i suszenia naczyń, dzięki opcji Speed Booster. Pozwala ona szybciej zakończyć proces mycia – niezależnie od wybranego cyklu i wielkości wsadu. To idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz szybko zmyć kilka naczyń lub talerzy. Unikaj hałasu, jaki może generować zmywarka do naczyń - silnik inwerterowy zapewnia płynną i cichą pracę.

  Oczyszczacz powietrza Samsung Włącz czyste powietrze w swoim domu! Oczyszczacz powietrza Samsung usuwa do 99,97% zanieczyszczeń o wielkości 0,26 ㎛ dzięki skuteczności 3 filtrów. Filtr wstępny wyłapuje większe cząsteczki kurzu, filtr dezodoryzujący z aktywnym węglem usuwa szkodliwe gazy, a następnie powietrze trafia do niezwykle precyzyjnego systemu filtracyjnego HEPA. Przedni wlot z łatwością wciąga powietrze, a potężny wentylator szybko rozprzestrzenia czyste powietrze w różnych kierunkach za sprawą trójstronnego przepływu. W efekcie powietrze oczyszczane jest szybciej i dociera dalej, zapewniając wartość CADR (wskaźnik czystości dostarczanego powietrza) wynoszącą 467 metrów sześciennych na godzinę. Laserowy czujnik stężenia pyłu wykrywa cząsteczki o wielkości mniejszej niż 1,0 ㎛, jak również zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o wielkościach PM 1,0/2,5/10. Jakość powietrza prezentowana jest również 4 kolorami - niebieski oznacza, że powietrze jest czyste. Dzięki kółkom ukrytym pod obudową urządzenia, można je przestawić w dowolne miejsce, tam, gdzie chcesz oczyścić powietrze, np. do salonu czy sypialni. Aplikacja na smartfona, SmartThings, umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych możesz włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza, sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra. Tryb automatyczny wyczuwa poziom zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje do niego moc i prędkość pracy wentylatora. Tryb nocny pozwala Ci smacznie spać bez hałasu, wyświetlacz jest również wyłączony. Poziom natężenia dźwięku w trybie nocnym to tylko 21 dB(A).

  Kuchenka mikrofalowa Samsung to wolnostojąca kuchenka mikrofalowa z funkcją zdrowego gotowania o pojemności 23 l. Może być ozdobą każdej kuchni, a jej stylowy wygląd podkreśla front z czarnego szkła, elegancki uchwyt, niebieski wyświetlacz oraz dopracowane srebrne pokrętło. Dzięki funkcji gotowania na parze, na Twoim stole zagoszczą zdrowe i pełne wartości odżywczych potrawy. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj i rozmiar składników, które zamierzasz przyrządzić, a kuchenka automatycznie ustali odpowiedni czas podgrzewania. System TDS korzysta z trzech punktów rozprowadzania fal ciepłego powietrza, by równomiernie podgrzewać całą komorę urządzenia. Dzięki czemu Twoje dania są zawsze dokładnie ugotowane i smakują wyśmienicie. Dzięki funkcji Quick Defrost szybko i równomiernie rozmrozisz produkty potrzebne do przygotowania posiłku, bez konieczności wkładania ich do ciepłej wody i bez ryzyka utraty ich smaku i właściwości. W Auto Menu znajdują się doskonałe przepisy kulinarne stworzone we współpracy z najlepszymi szefami kuchni na świecie. Wystarczy, że wybierzesz jeden z nich, a na ekranie panelu pojawią się szczegółowe instrukcje, by Twoje kulinarne eksperymenty stały się prostsze i niewiarygodnie efektowne. Ceramiczna i specjalnie profilowana komora urządzenia zapewnia nie tylko wysoką efektywność jego pracy, ale dzięki warstwie emaliowanej jest także wyjątkowo odporna na uszkodzenia i znacznie ułatwia czyszczenie wnętrza kuchenki. Tryb ECO dostępny w kuchence mikrofalowej Samsung sprawia, że urządzenie wykorzystuje mniej energii. Wystarczy, że wciśniesz przycisk, by znacznie zmniejszyć pobór prądu, co zauważysz podczas płacenia rachunków za energię elektryczną.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.