Bohaterowie prania!

W terminie od 26.10.2021 do 7.11.2021 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Bohaterowie prania!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Cillit Bang, Finish, Bryza, Botanical Origin, Lovela, Lysol i/lub Vanish za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak zostać bohaterem prania? Wyślij sms* na numer 4321 o treści bohaterowie.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 1 x suszarka Samsung AI Control
 • 5 x pralka Samsung AddWash™
 • 15 x kosz Brabantia
 • 150 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
 • Suszarka Samsung AI Control z inteligentnym panelem sterującym, zapamiętuje najczęściej wybierane przez Ciebie opcje, personalizując ustawienia i upraszczając obsługę urządzenia. AI Control to proste i wygodne suszenie odzieży. Funkcja Optimal Dry - wykorzystuje 3 czujniki, które optymalizują parametry suszenia, by zapewnić najlepsze rezultaty. Monitoruje wilgotność i dostosowuje czas suszenia, dzięki czemu ubrania suszone są szybciej i przy minimalnym zużyciu energii. Włącz funkcję „Bez zagnieceń”, a Twoje ubrania po wyjęciu z suszarki nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze - nie musisz też pamiętać o niezwłocznym wyjęciu ubrań z suszarki po zakończonym cyklu. W suszarce zastosowano innowacyjny filtr 2w1, wyposażony w dwie warstwy siatki, które wyłapują kurz i włókna. Rozwiązanie to ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości i zapewnienie optymalnej wydajności suszenia. Specjalny alarm powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra. Podświetlenie bębna umożliwia łatwe sprawdzenie zawartości bębna, by nic w nim nie zostało. Zastosowana technologia pompy ciepła ponownie wykorzystuje ciepłe powietrze, oraz korzysta z czynnika chłodzącego zamiast elektryczności do podgrzania powietrza, co pozwoliło osiągnąć najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++.

  Pralka SAMSUNG AddWash™ to urządzenie zapewniające energooszczędne i skuteczne pranie. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania. Co więcej ubrania wyprane ręcznie mogą być dorzucone tylko na czas płukania i wirowania. Funkcja ta ułatwia również wietrzenie wnętrza pralki, bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki. O skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach, dba technologia EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny rozpuszczając zanieczyszczenia, jednocześnie oszczędzając energię elektryczną, chroniąc kolor oraz strukturę materiału. Pralka została wyposażona w inteligentny panel AI Control - zaprojektowany tak, by ułatwić Ci pranie. Dostosowuje ustawienia do sposobu, w jaki korzystasz z urządzenia. Dodatkową zaletą pralki jest szuflada StayClean - specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą zapewnia jej higieniczną czystość, usuwając pozostałości po środkach piorących bez konieczności ręcznego mycia. Specjalny program z parą pozwala na dezynfekcję, usuwanie zanieczyszczeń, bakterii oraz alergenów bez konieczności włączania Prania wstępnego. Technologia Digital Inverter gwarantuje cichą i wydajną pracę urządzenia oraz energooszczędność na poziomie A+++.

  Kosz Brabantia. Modułowy pojemnik na pranie, idealny system do przechowywania, sortowania i transportowania ubrań. System modułowy, pojemniki ustawia się jeden na drugim, są idealne do sortowania ubrań. Duży otwór wrzutowy od frontu i zdejmowana pokrywa, pojemniki łatwo się napełnia i opróżnia. Duża pojemność przy kompaktowym rozmiarze. W razie potrzeby pojemnik można złożyć na płasko.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.