Czyste plaże na Zanzibarze?

W terminie od 25.10.2021 do 7.11.2021 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czyste plaże na Zanzibarze?

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Cillit Bang, Bryza, Finish, Lovela lub Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego na Zanzibarze są czyste plaże? Wyślij sms* na numer 4321 o treści zanzibar.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

  • 1 x wakacje na Zanzibarze
  • 20 x aparat instax SQUARE SQ1
  • 100 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
  • Aparat instax SQUARE SQ1 to analogowy aparat fotograficzny, dzięki któremu stworzysz kwadratowe odbitki o rozmiarze 1,5 razy większym, niż odpowiedniki instax mini. Funkcja polegająca na automatycznej kontroli ekspozycji, pozwala na określenie poziomu światła otoczenia po naciśnięciu spustu migawki i optymalizuje czas jej otwarcia, a także moc błysku lampy. Dlatego poradzisz sobie z tym niezależnie od stopnia zaawansowania - nawet bez doświadczenia w fotografii natychmiastowej. Możesz błyskawicznie robić zdjęcia odpowiednio naświetlone, niezależnie od warunków zewnętrznych. Aparat instax SQUARE SQ1 został zaprojektowany i do autoportretów, i do fotografii z bliska. Tryb selfie uruchomisz za jednym dotknięciem, wystarczy, że przekręcisz obiektyw z trybu „Wł” w tryb selfie. Funkcja ta pozwala na ustawienie optymalnej ostrości i ekspozycji zdjęcia. Czas wywoływania filmów z tym aparatem to tylko dziewięćdziesiąt sekund w zależności od temperatury otoczenia. Dla instax SQUARE wprowadzono dwa nowe rodzaje filmów natychmiastowych instax: film instax SQUARE Rainbow (z ramkami w kolorach tęczy) oraz instax SQUARE Monochrome (wariant monochromatyczny). To idealny sposób na to, by fanom fotografii natychmiastowej z instaxem dać jeszcze więcej kreatywnych możliwości.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

    *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.