Pogromcy brudu.

W terminie od 4.10.2021 do 17.10.2021 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Pogromcy brudu.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Botanical Origin, Bryza, Lovela lub Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak zostać pogromcą brudu? Wyślij sms* na numer 4321 o treści pogromcy.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x robot sprzątający Tefal X-PLORER
 • 10 x kompaktowa parownica Tefal
 • 100 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
 • Robot sprzątający TEFAL X-PLORER to samodzielny robot odkurzający z funkcją mopa, który skutecznie usuwa brud i kurz z twardych podłóg. Dzięki przyjaznemu interfejsowi urządzenie jest łatwe w obsłudze, a najnowsza technologia gwarantuje dokładne sprzątanie. W pamięci robota TEFAL jest dostępny tygodniowy harmonogram, w którym możesz zaprogramować czas rozpoczęcia pracy urządzenia. Do wyboru użytkownika są 3 tryby pracy: Random - urządzenie porusza się ruchem zygzakowatym, co sprawdza się w pomieszczeniach o nieregularnym układzie, Random Room - urządzenie wykonuje podobne zygzakowate ruchy i sprząta w ciągu 30 minut, Edge - urządzenie porusza się wzdłuż krawędzi pomieszczenia, czyszcząc dokładnie wszystkie kąty. Robotem odkurzającym można sterować zdalnie lub ręcznie. Co więcej, X-PLORER Serie 20 został zaprogramowany tak, by po każdym odkurzaniu powrócić do stacji dokującej w celu naładowania baterii.

  Kompaktowa Parownica TEFAL zapewnia wygodę prasowania tkanin w domu i w podróży. Składana głowica i kompaktowe rozmiary sprawiają, że przechowywanie urządzenia i jego transport są niezwykle proste - bez problemu umieścisz ją w walizce, a nawet w mniejszej torbie. Wyjątkowo krótki czas nagrzewania (15 sekund) pozwoli Ci przygotować się do wyjścia w mgnieniu oka. Dodatkowe zalety urządzenia to: wyrzut pary na poziomie 19 g/min, moc 1300 W i bezpieczne korzystanie dzięki stabilnej podstawie i funkcji automatycznego wyłączania. Wszystko po to, aby zagwarantować doskonałe rezultaty prasowania każdego dnia, bez względu na rodzaj tkaniny.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.