Ubrania gotowe na jesień.

W terminie od 5.10.2021 do 18.10.2021 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Ubrania gotowe na jesień.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Botanical Origin, Bryza, Calgon, Lovela, Lysol, Vanish lub Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak przygotować ubrania na jesień? Wyślij sms* na numer 4321 o treści ubrania.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x rzutnik multimedialny Mi Smart Compact Projector
 • 3 x smart TV 4K Mi LED TV 4S 43
 • 5 x smartfon Redmi Note 10 5G
 • 20 x kamera domowa Mi Home Security Camera 360°
 • Mi Smart Compact Projector to przenośne kino HD gdziekolwiek chcesz. Nawet w małym pokoju, bez wysiłku wyświetlaj olbrzymi ekran o przekątnej 60-120 cali. Oglądanie filmów, odtwarzanie koncertów, granie w gry - teraz wszystko na jednej ścianie. Mi Smart Compact Projector wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD 1920×1080 i jest kompatybilny ze standardem rozdzielczości 4K i HDR10 zapewniającym wyższy i szerszy zakres gamy kolorów. Projektor obsługuje wirtualny dźwięk przestrzenny i dekodowanie Dolby i DTS. Specjalnie zaprojektowana obudowa, przy pomocy wbudowanego głośnika stereo pozwala osiągnąć najlepszy możliwy efekt akustyczny z pogłębionymi basami. System optyczny nowej generacji gwarantuje wyraźny, wciągający obraz, jaśniejszy o 20% w stosunku do poprzednich rozwiązań. Średnia jasność osiąga 500 lumenów ANSI, przy 30000h żywotności żarówki. Mi Smart Compact Projector ma w pełni uszczelniony układ optyczny, który skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu do sensora optycznego. Automatyczne sterowanie wentylatorem zapewnia cichą pracę. Google Assistant umożliwia wygodną kontrolę głosem - po prostu powiedz co chcesz zobaczyć. Android TV 9.0 daje dostęp do ulubionych aplikacji Play Store, w tym Netflix i Amazon Prime. Za komunikację odpowiada dwuzakresowe Wi-Fi.

  TV 4K Mi LED TV 4S 43” to telewizor 4K z jakością obrazu budzącą zachwyt. Nawet najbardziej dynamiczna scena rozegra się na nim płynnie, bez rozmazanych konturów. Technologia HDR gwarantuje, że dostrzeżesz każdy szczegół zarówno w najciemniejszych jak i najjaśniejszych scenach. To gwarancja jeszcze większej ilości szczegółów, a także realizmu i obrazu takiego, jakim widział go reżyser. Aby wrażenia były jak najlepsze, systemy dźwięku Dolby Audio + DTS oraz głośniki z funkcją bass-reflect zapewnią doskonałe efekty dźwiękowe. O jak najlepsze działanie technologii dba 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor, który ponadto dopasuje ostrość i wyrazistość. Android TV to nie tylko Współpraca z Netflix i Amazon Prime Video, ale również możliwość instalowania dodatkowych serwisów i aplikacji. Telewizor współpracuje również z Google Assistant, a sterowanie głosowe pozwala w łatwy sposób zintegrować technologię z Twoim życiem. Funkcja Google Chromecast pozwala na streamowanie treści ze smartfonu na ekran telewizora. Ekran zamknięty w designerskiej, metalowej obudowie stanowi doskonałe dopełnienie jakości obrazu. Możesz go powiesić na ścianie lub bezpiecznie postawić na półce. Mi LED TV 4S 43" ma wbudowaną szeroką gamę portów, m.in: Ethernet, 3 x HDMI, 3 x USB czy AV.

  Redmi Note 10 5G super szybki smartfon Redmi Note w najnowszej odsłonie 5G, z ekranem o przekątnej 6,5” i większą niż w zwykłych smartfonach częstotliwością odświeżania. Wyposażony w ośmiordzeniowy procesor zbudowany przy użyciu topowego procesu technologicznego 7nm o taktowaniu do 2.2 GHz oraz potężny układ graficzny ARM Mali G57. Obsługuje zaawansowaną technologię 5G+5G Dual Sim Dual Standby, która zapewnia szersze możliwości wykorzystania zaawansowanej sieci 5G. Inteligentny aparat główny 48MP uchwyci wspaniałe scenerie, zapewnia, że każde zdjęcie wygląda wyjątkowo bez względu na sytuację. Ponieważ spędzamy dużo czasu z naszym smartfonem, telefon został wyposażony w funkcje zapewniające kompleksową ochronę oczu. W jasnym słońcu, pod światło lub w nocy ekran można precyzyjnie regulować, aby zapewnić optymalny komfort dla oczu, a czytanie jest tak wygodne jak na papierze. Redmi Note 10 5G jest wyposażony baterię o dużej pojemności 5000mAh wystarczającą na cały dzień pracy przy normalnym użytkowaniu oraz funkcję szybkiego ładowania 18W.

  Mi Home Security Camera 360° nie tylko zastąpi firmę ochroniarską, ale stanie się także osobistym domowym opiekunem i inteligentnym pomocnikiem. Wewnętrzna kamera Xiaomi Mi Home Security 360° jest wyposażona w dwa ciche silniki, które umożliwiają obracanie urządzenia w górę, w dół, w lewo i prawo bez żadnych ograniczeń. Dzięki temu kamera uzyskuje panoramiczny widok, skutecznie eliminując martwe punkty i narożniki. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek zmiany, na Twoim smartfonie zostanie zapisane 10-sekundowe wideo. Kamerę możesz postawić, zamocować na ścianie lub pod sufitem. Dostosuj harmonogram monitorowania i kąty widzenia w dedykowanej aplikacji. Tryb Night Vision czuwa nad tobą w nocy - dzięki zastosowaniu 10 reflektorów podczerwieni jakość obrazu pozostanie krystalicznie czysta. Kamera posiada również funkcję dwukierunkowego domofonu. Home Security Camera obsługuje lokalną pamięć kart micro SD i automatyczne zapisywanie w pętli.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.