Hulaj do szkoły!

W terminie od 7.09.2021 do 18.09.2021 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Hulaj do szkoły!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Cillit Bang, Finish, Woolite lub Vanish za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego Twoje dziecko lubi hulać do szkoły? Wyślij sms* na numer 4321 o treści hulam.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 7 x hulajnoga Maxi Micro Deluxe LED
 • 42 x głośnik JBL JR POP
 • 50 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
 • Hulajnoga Maxi Micro Deluxe LED to wysokiej jakości trzykołowa hulajnoga, idealna dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Trzy kółka sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczne i łatwo utrzymuje równowagę, co przekłada się na pewność jazdy. Zaprojektowana w Szwajcarii, lekka konstrukcja ma wyjątkowy podest z tłoczonym silikonowym logiem, które dodatkowo poprawia przyczepność dziecka. Anodowana, regulowana kierownica, którą można łatwo dostosować do wzrostu dziecka, sprawia, że hulajnoga wygląda wyjątkowo. Wersja LED posiada świecące przednie kółka - wewnątrz kół umieszczone są diody świecące podczas jazdy, co poprawia to widoczność dziecka po zmroku. Najwyższej jakości części zastosowane w hulajnodze Maxi Micro Deluxe powodują, że używana każdego dnia, będzie służyła dziecku przez długie lata.

  Głośnik JBL JR POP został stworzony by zapewnić zabawę i interakcję z muzyką dla najmłodszych. Zbudowany z wytrzymałych materiałów i w pełni wodoodporny, bez problemu przetrwa na każdym placu zabaw. Posiada pojemny akumulator umożliwiający odtwarzanie muzyki do 5 godzin. Głośnik mobilny JBL JR Pop daje możliwość słuchania muzyki ze źródeł takich jak tablet, telefon czy laptop bez konieczności podłączania przewodów. Wystarczy połączyć dowolne urządzenie z głośnikiem za pomocą Bluetooth. Świetne efekty świetlne zsynchronizowane z muzyką sprawią, że młodzi fani jeszcze bardziej go polubią. Urządzenie jest wyposażone w pasek, dzięki czemu można przypiąć je do plecaka lub części garderoby bez konieczności trzymania go w ręce.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.