Z radością olśnij czystością!

W terminie od 23.08.2021 do 5.09.2021 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Z radością olśnij czystością!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Cillit Bang, Finish, Woolite, Vanish, Botanical Origin, Bryza, Calgon, Lovela i Lysol za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak z radością lśnić czystością? Wyślij sms* na numer 4321 o treści czystosc.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 5 x smartfon Samsung Galaxy A32
 • 10 x drukarka Instax Mini Link
 • 50 x zestaw produktów Reckitt Benckiser
 • Smartfon Samsung Galaxy A32 to solidny telefon z wyjątkowo mocną baterią o pojemności 5,000 mAh i nowoczesnym designem.Duży wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED sprawi, że trudno będzie Ci się oderwać od ulubionej rozrywki. Oglądaj seriale oraz filmy na platformach streamingowych i zwyciężaj podczas gier ze znajomymi - w jeszcze lepszej jakości obrazu. Poczwórny aparat i szeroka gama dodatkowych funkcji sprawią, że każde zdjęcie będzie wyjątkowe. Główny aparat uchwyci wyraźne i kontrastowe kadry pełne szczegółów. Aparat szerokokątny posłuży Ci do zapisania bajecznej panoramy, a aparat makro przybliży Cię do wybranego obiektu. Kamerą głębi ustawisz pożądany poziom rozmycia tła, wybijając na pierwszy plan to, co najważniejsze. Podwójny slot na karty SIM umożliwia korzystanie z dwóch numerów telefonu na jednym urządzeniu. Szybkie ładowanie 15 W zwiększa wygodę użytkowania, skracając czas potrzebny na uzupełnienie baterii.

  Instax Mini Link to przenośna, wygodna drukarka termosublimacyjna do smartfona pozwalająca zatrzymać wspomnienia na zdjęciach. Drukowanie zdjęć ze smartfona nie mogło być prostsze - za pomocą aplikacji zdjęcie zostanie przeniesione do mini Link i wydrukowane w mgnieniu oka. To małe urządzenia może pochwalić się imponującymi talentami do drukowania – w dodatku na mini kliszy instax wielkości karty kredytowej. Łącząc się bezprzewodowo ze smartfonem, mini Link wypełnia lukę między wspomnieniami, a fizycznymi wydrukami oraz zabawą i funkcjonalnością. To nie tylko praktyczne urządzenie, ale również elegancki design, zwieńczony perfekcyjnym wykończeniem.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.