Wakacje z czystą przyjemnością!

W terminie od 03.08.2021 do 16.08.2021 roku w sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wakacje z czystą przyjemnością!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Bryza, Cillit Bang, Finish, Woolite, Lysol, Lovela i Vanish za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego wakacje to czysta przyjemność? Wyślij sms* na numer 4321 o treści wakacje.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 5 x hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Essential
 • 20 x aparat Instax mini 11
 • 30 x hamak Quechua wraz zestawem produktów Reckitt Benckiser
 • Hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Essential to źródło świetnej zabawy, ale też ekonomiczny i ekologiczny środek transportu dla każdego. Zasięg 20 km pozwoli osobom mieszkającym w mieście na dotarcie do szkoły lub pracy, zaś waga zaledwie 12 kg powoduje, że można ją łatwo podnieść i wnieść do autobusu czy pociągu, dzięki czemu osoby dojeżdżające do pracy z daleka mogą cieszyć się łączoną formą transportu. W hulajnodze zastosowano innowacyjny system odzyskiwania energii traconej podczas hamowania czy zwalniania przepustnicy - zamieniana z powrotem na energię elektryczną, pozwala na zwiększenie żywotności akumulatora. Inteligentne zarządzanie energią daje użytkownikowi większą kontrolę nad codzienną pracą akumulatora. Pneumatyczne opony amortyzujące wstrząsy, dwa hamulce - jeden na przednim, drugi na tylnym kole, pozwalające osiągnąć bardzo krótką drogę hamowania, światła LED z przodu i z tyłu i solidna konstrukcja wykonana ze wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium, to dodatkowe zalety.

  Aparat FUJIFILM Instax Mini 11 to stylowa kontynuacja najpopularniejszego na świecie modelu aparatu w formacie mini *1. Jest to rozwinięcie serii aparatów natychmiastowych „instax”, które umożliwiają błyskawiczne drukowanie zdjęcia wprost z urządzenia. Niezwykle prosty w obsłudze nowy mini 11 to pierwszy model z funkcją automatycznej ekspozycji. Po naciśnięciu spustu migawki, aparat automatycznie wykrywa poziom światła otoczenia i ustawia czas otwarcia migawki i moc błysku. Znakomite efekty są widoczne w różnych sytuacjach – na zewnątrz, w jasny, słoneczny dzień, albo w pomieszczeniach, ciemnych wnętrzach, na przykład w restauracji lub na imprezie. Wbudowany specjalny obiektyw do selfie, jest idealny do robienia selfie i zdjęć z bliska. Wnoś radość w spotkania z przyjaciółmi i zachowuj na zawsze cenne chwile.

  Hamak QUECHUA dwuosobowy hamak zaprojektowany przez współpracy fanów aktywnej turystyki. Możesz w nim spać wszędzie. Nadaje się na kemping lub na łono natury. Jest lekki i praktyczny, a jego rozłożenie trwa tylko chwilę. Marka QUECHUA to nie tylko wygoda i wszechstronność, ale również trwałość i wysoka jakość wykonania.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu umożliwienia Ci uczestnictwa w konkursie oraz jego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia, wydania nagród oraz rozpatrzenia potencjalnych reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w szczególności wynikających z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Odbiorcami danych osobowych mogą być nasi partnerzy, dostawcy świadczący usługi na naszą rzecz oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na obszarze EOG, przez okres trwania konkursu. Po upływie tego okresu administrator może przechowywać Twoje dane osobowe w niezbędnym do tego zakresie przez czas wynikający z obowiązujących wymogów prawnych lub tak długo, jak będą one niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora, takich jak dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Regulaminie konkursu.