Dbaj o dom. Dbaj o siebie.

W terminie od 14.06.2021 do 30.06.2021 roku w drogeriach sieci Super-Pharm odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Dbaj o dom. Dbaj o siebie.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Botanical Origin, Vanish, Calgon, Cillit Bang, Lovela, Woolite, Air Wick za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak dbać o dom i o siebie?

W konkursie można wygrać:

  • 3 x robot odkurzający Tefal Explorer S40
  • 10 x soniczna szczoteczka do twarzy Beurer FC 49
  • Robot odkurzający Tefal Explorer S40 to twój pomocnik do walki z sierścią i kurzem. Innowacyjny system Aqua Force mopuje podłogę w trakcie odkurzania pozwalając oszczędzić czas i usuwając z podłogi nawet najdrobniejsze zabrudzenia. Skuteczna elektroszczotka Animal Turbo idealnie zbiera sierść czy duże zabrudzenia, zapewniając utrzymanie czystości na co dzień. Wysokowydajny filtr zatrzymuje aż 99,9% kurzu. Za pomocą aplikacji w telefonie możesz ustalić harmonogram odkurzania i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie, a odkurzacz sam uruchomi się w poszczególne dni i o wybranej porze. Unikalny system nawigacji Smart Exploration 2.0 wykorzystuje czujniki na podczerwień, aby ominąć przeszkody i zapewnić najbardziej optymalne odkurzanie całej powierzchni. Dzięki temu sprzątanie jest prostsze niż kiedykolwiek!

    Soniczna szczoteczka do twarzy Beurer FC 49 Dzięki delikatnemu masażowi i dogłębnemu oczyszczeniu skóra staje się gładka i piękna, a pory zostają zwężone. Szczoteczka zapewnia dogłębne oczyszczanie porów i masaż twarzy. Technologia wibracyjna pomaga wyrównać cerę i stymuluje krążenie krwi w skórze twarzy, a 3 strefy czyszczące oraz 15 poziomów intensywności pozwala dostosować zabieg do własnych potrzeb. Wodoodporność (IPX 7) – umożliwia stosowanie szczoteczki pod prysznicem i w kąpieli. Urządzenie wykonano z silikonu przyjaznego dla skóry.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.