Wiosna porusza!

W terminie od 18.05.2021 do 29.05.2021 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wiosna porusza!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Bryza, Calgon, Cillit Bang i Finish za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego wiosna nas porusza?

W konkursie można wygrać:

  • 10 x hulajnoga MICRO White
  • 20 x głośnik JBL Clip 4
  • Hulajnoga MICRO White elegancka miejska hulajnoga dla dorosłych. Idealny wybór dla wszystkich którzy cenią sobie zdrowie, wygodę oraz mobilność. Wyposażona w duże kauczukowe koła z nisko osadzonym podnóżkiem, z łatwością zmierzy się z trudną nawierzchnią jak kostka brukowa. Hulajnogę Micro można w bardzo łatwy sposób składać - wszystko za sprawą jednego przycisku. Innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości materiały zapewniają lekkość, a jednocześnie sztywność konstrukcji. Maksymalne obciążenie to 100 kg. Świetnie nadaje się jako dodatkowy środek transportu do pracy, sklepu lub szkoły, ale dostarczy również wielu pozytywnych wrażeń podczas niedzielnej przejażdżki.

    Głośnik JBL Clip 4 to mobilne i bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką w zaskakująco dobrej jakości w dowolnym miejscu i czasie. To śmiałe wzornictwo i poręczna konstrukcja. Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, JBL Clip 4 możesz zebrać z sobą w każdą podróż. Wystarczy przypiąć go do paska lub sprzączki, plecaka czy namiotu. Dzięki użyciu specjalnie dobranych, trwałych materiałów, głośnik mobilny JBL Clip 4 zapewnia wodoodporność i pyłoszczelność IP67 - nie musisz się martwić, że urządzenie ulegnie zniszczeniu podczas zabawy na basenie lub plaży. JBL Clip 4 zapewnia 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu - zastosowana w głośniku technologia Bluetooth 5.1. zapewnia stabilniejsze połączenie z telefonem, mniejsze zużycie energii oraz większy zasięg.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.