Życzenia z czystą przyjemnością!

W terminie od 06.05.2021 do 19.05.2021 roku w sklepach sieci AUCHAN odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Życzenia z czystą przyjemnością!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Air Wick, Cillit Bang, Finish, Woolite, Vanish, Bryza i Lovela za minimum 25 zł, zachować paragon i wykonać zadanie konkursowe polegające na złożeniu życzeń z okazji 25 lat Auchan.

W konkursie można wygrać:

  • 25 x hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Essential
  • 25 x smarfon POCO M3 4/64GB
  • Hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Essential to źródło świetnej zabawy, ale też ekonomiczny i ekologiczny środek transportu dla każdego. Zasięg 20 km pozwoli osobom mieszkającym w mieście na dotarcie do szkoły lub pracy, zaś waga zaledwie 12 kg powoduje, że można ją łatwo podnieść i wnieść do autobusu czy pociągu, dzięki czemu osoby dojeżdżające do pracy z daleka mogą cieszyć się łączoną formą transportu. W hulajnodze zastosowano innowacyjny system odzyskiwania energii kinetycznej traconej podczas hamowania czy zwalniania przepustnicy - zamieniana na energię elektryczną zamiast cieplnej, pozwala na zwiększenie żywotności akumulatora. Inteligentne zarządzanie energią daje użytkownikowi większą kontrolę nad codzienną pracą akumulatora. Pneumatyczne opony amortyzujące wstrząsy, dwa hamulce - jeden na przednim, drugi na tylnym kole, pozwalające osiągnąć bardzo krótką drogę hamowania, światła LED z przodu i z tyłu i solidna konstrukcja wykonana ze wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium, to dodatkowe zalety.

    Smartfon POCO M3 4/64GB swoim wyjątkowym stylem przyciągnie nie jedno spojrzenie. Najmocniejsze strony tego smartfona to duży 6.53-calowy ekran o rozdzielczości FullHD+, potrójny aparat o rozdzielczości 48 MP oraz olbrzymia bateria 6000mAh z funkcją szybkiego ładowania. Oglądane treści już zawsze będą we wspaniałej jakości, a zdjęcia piękne i pełnych detali. Wyposażony w głośniki stereo, świetnie sprawdzi się w roli urządzenia multimedialnego. Jest wyposażony w szybki i dokładny czytnik linii papilarnych oraz trzy sloty: dwa na karty SIM oraz jeden na kartę microSD. Czy wykorzystasz POCO M3 do pracy czy do rozrywki i zabawy, procesor Snapdragon 662 wraz z 4 GB RAM-u poradzi sobie z wyzwaniami codziennego użytkowania.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.