Posprzątaj z radością!

W terminie od 23.03.2021 do 05.04.2021 roku w sklepach Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Posprzątaj z radością!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnych produktów Air Wick, Cillit Bang, Finish, Woolite, Vanish, Bryza i/lub Lovela za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak sprzątać z radością?

W konkursie można wygrać:

 • 5 x zmywarka Samsung WaterWall
 • 5 x bezprzewodowa elektryczna myjka do okien Kärcher
 • 20 x zestaw produktów
 • Zmywarka Samsung WaterWall. Technologia WaterWall™ pozwala precyzyjnie umyć każde naczynie bez marnowania czasu i wody na płukanie wstępne. Nowoczesna konstrukcja zmywarki, łącząca ulepszone technologie i praktyczne funkcje, to dokładnie umyte naczynia. Rewolucyjne rozwiązanie w postaci przesuwającej się ściany wody pod dużym ciśnieniem, która dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków dolnego kosza, w którym zwykle umieszcza się najbrudniejsze talerze czy garnki.
  System koszy sprawia, że bez zbędnych komplikacji włożysz do zmywarki różnej wielkości naczynia, by potem równie bezproblemowo je wyjąć.
  Minimalistyczna stylistyka zmywarki doskonale dostosuje się do wystroju Twojej kuchni, nadając jej harmonijny, a zarazem nowoczesny wygląd.

  Myjka do okien Kärcher WV 6 PLUS to proste w obsłudze i poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. Sprawi, że okna, świetliki, płytki, kafelki, lustra czy wszelkie powierzchnie szklane, jak drzwi, blaty, kabiny prysznicowe i inne płaskie, wodoodporne powierzchnie w Twoim domu będą lśnić czystością. Wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii wynoszący ok. 100 minut przekłada się na wygodne mycie okien, bez przerw koniecznych na ładowanie myjki. Urządzenie jest wyposażone standardowo w wyświetlacz LCD pokazujący pozostały czas pracy. Umyj więcej okien na jednym ładowaniu akumulatora.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.