Wyczyść nagrody!

W terminie od 09.03.2021 do 23.03.2021 roku w sklepach E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wyczyść nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnych produktów Air Wick, Cillit Bang, Finish i/lub Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak skutecznie spalać kalorie podczas sprzątania?

W konkursie można wygrać:

 • 43 x Samsung Galaxy Fit2
 • 10 x Samsung Galaxy Watch
 • Samsung Galaxy Fit2. Załóż na rękę opaskę i zacznij swój aktywny dzień. Grubość jedynie 11,1 mm sprawia i waga 21 gramów powoduje, że Galaxy Fit2 jest smukły i wygodny w użytkowaniu. Elegancki i nowoczesny wygląd Galaxy Fit2 podkreśla 1,1-calowy wyświetlacz AMOLED ze szkłem 3D.
  Rozpocznij swój trening, a Galaxy Fit2, Twój osobisty trener, automatycznie rozpozna go i dopasuje do jednego z 5 trybów. Co więcej, możesz także dokonać ręcznego wyboru spośród aż 90 rodzajów ćwiczeń. Realizuj swoje aktywności fizyczne tak, jak lubisz. Wodoodporność nawet do 50 m z certyfikatem 5 ATM pozwoli na intensywne treningi pływackie.
  Wydajna bateria, która wytrzymuje nawet 21 dni i dotrzymuje Ci kroku w najdłuższych sesjach treningowych. Dzienny monitor aktywności podąża za czynnościami wykonywanymi każdego dnia, a nawet monitoruje jakość snu. W trakcie treningu lub podczas wzmożonego stresu smartband odczyta Twój puls i zasugeruje ćwiczenia relaksacyjne.

  Samsung Galaxy Watch. Smukły, stylowy, lekki i wytrzymały - doskonale wpasuje się w Twój styl życia. Bez trudu paruj z nim smartfon, by otrzymywać na zegarku wiadomości i powiadomienia, sterować za jego pośrednictwem odtwarzaniem muzyki i cieszyć się wolnością, jaką daje bezprzewodowy trening. Samoczynnie rejestruje efekty 7 rodzajów aktywności, jak na przykład bieganie czy pływanie, ale rozpozna ich nawet 40 - idealnie sprawdzi się jako Twój osobisty trener.
  Ponieważ jest z Tobą przez cały czas, smartwatch Galaxy Watch Active monitoruje też cztery fazy Twojego snu, by ułatwić Ci zapewnienie sobie właściwego nocnego wypoczynku. Zaproponuje Ci ćwiczenia oddechowe, które obniżą Twój poziom stresu i sprawi, że wyrobisz sobie długotrwałe, zdrowe nawyki.
  Na interaktywnym, dotykowym ekranie sprawdzisz podsumowanie wszystkich swoich parametrów zdrowotnych, a także uzyskasz dostęp do kilkudziesięciu narzędzi, za pomocą których będziesz mógł zarządzać swoją kondycją. Jego waga to zaledwie 25 gramów, więc podczas ćwiczeń jest praktycznie niezauważalny.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.