Bohaterowie Prania.

W terminie od 09.02.2021 do 22.02.2021 roku w sklepach Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Bohaterowie Prania.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnych produktów Bryza, Lovela, Woolite, Vanish i/lub Calgon za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak zostać bohaterem prania?

W konkursie można wygrać:

 • 3 x bohatersko suszące suszarki Samsung
 • 3 x bohatersko piorące pralki Samsung
 • 33 x bohatersko przechowujące kosze na pranie Brabantia
 • Bohatersko susząca suszarka Samsung. Wykorzystanie technologii pompy ciepła sprawia, że suszenie jest nie tylko delikatniejsze dla tkanin, ale także energooszczędne i ekonomiczne. Zużycie energii jest mniejsze dzięki zastąpieniu elektryczności czynnikiem chłodzącym. Suszarka uzyskała klasę efektywności energetycznej A++, co pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Podczas suszenia, 3 specjalne czujniki mierzą parametry działania urządzenia i dobierają ustawienia oraz czas pracy, by odzież była sucha w jak najkrótszym czasie. W ten sposób, suchą odzież uzyskasz szybciej i przy zużyciu mniejszej ilości energii. Kiedy tylko konieczne będzie wykonanie czyszczenia wymiennika ciepła, otrzymasz odpowiednie powiadomienie. Estetyczne podświetlenie bębna zapewnia szybką kontrolę postępu suszenia. Wystarczy jedno spojrzenie do podświetlonego bębna, by upewnić się, że cykl suszenia przebiega według planu.

  Bohatersko piorąca pralka Samsung. Urządzenie uwalnia parę z dołu bębna i nasyca nią tkaniny. Ułatwia usuwanie plam oraz eliminuje aż do 99,9% bakterii i alergenów, pozostawiając tkaniny zdezynfekowane i higienicznie czyste. System Smart Check pomaga monitorować wszelkie usterki urządzenia. Wykrywa problemy, po czym dostarcza szybkie i łatwe  rozwiązania za pomocą aplikacji mobilnej. Oszczędza czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wizyty fachowców. Silnik Digital Inverter zapewnia wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji, co potwierdza aż 10-letnia gwarancja na silnik. Higienicznie czyste wnętrze bębna nie wymaga konieczności użycia detergentów.

  Bohatersko przechowujący kosz na pranie Brabantia. Modułowy pojemnik na pranie, idealny system do przechowywania, sortowania i transportowania ubrań. System modułowy, pojemniki ustawia się jeden na drugim, są idealne do sortowania ubrań. Duży otwór wrzutowy od frontu i zdejmowana pokrywa, pojemniki łatwo się napełnia i opróżnia. Duża pojemność przy kompaktowym rozmiarze. W razie potrzeby pojemnik można złożyć na płasko.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.