Odpocznij w porządku!

W terminie od 01.12.2020 do 07.12.2020 roku w sklepach Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Odpocznij w porządku!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnych produktów Finish, Vanish, Lovela, Bryza, Cillit Bang, Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak odpocząć podczas porządków?

W konkursie można wygrać:

  • 3 x robot sprzątający SAMSUNG POWERbot™
  • 30 x mata i poduszka do masażu
  • Robot sprzątający SAMSUNG POWERbot™. Niewiarygodna moc ssąca odkurzacza Samsung POWERbot™ sprawia, że jest on bardzo efektywny pod względem usuwania kurzu i zanieczyszczeń z różnych powierzchni, w tym dywanów, chodników, podłóg drewnianych i płytek. System Select & Go™ tworzy w aplikacji na smartfonie mapę całego domu, dzięki czemu można określić nazwę każdego pomieszczenia, aby dokładnie wyznaczyć obszar sprzątania. System Visionary Mapping™ Plus wyznacza optymalną drogę szybkiego sprzątania po której poruszać się będzie robot. Odkurzacz tworzy mapę całego domu oraz oblicza najwydajniejszą drogę sprzątania korzystając z czujników o wysokiej czułości oraz wbudowanej cyfrowej kamery. Czujnik FullView Sensor™ 2.0 o wysokiej wydajności wykrywa bardzo wąskie lub małe przeszkody na większym obszarze. Eliminuje również konieczność sprzątania rogów, ponieważ wykrywa kąty pomieszczenia i sprząta je trzykrotnie z podwyższoną mocą ssącą. Sterowanie Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie robotem przy pomocy aplikacji na smartfonie. Jednym dotknięciem można uruchomić lub zatrzymać odkurzać i ustalić czas sprzątania podczas swojego wyjścia z domu.

    Mata i poduszka do masażu. Zestaw ten przeznaczony jest do domowego wykonywania masażu typu akupresura. Dzięki macie i poduszce każdego dnia możemy sami, bez wychodzenia z domu możemy oddać się przyjemności wykonywania masażu całego ciała.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.