Domowe porządki!

W terminie od 03.11.2020 do 14.11.2020 roku w sklepach E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Domowe porządki.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić dowolne produkty Finish, Vanish, Bryza, Woolite i Cillit Bang za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak skutecznie zorganizować domowe porządki?

W konkursie można wygrać:

  • 5 x samosprzątający robot odkurzający Mi Vacuum Mop
  • 20 x parownica do ubrań Philips Steam&Go
  • Mi Vacuum Mop to inteligentny robot odkurzający dysponuje siłą ssania na poziomie aż 2500 Pa, dbając o czystość domu, nawet podczas Twojej nieobecności! Wykorzystuje wizualny system skanowania pomieszczeń. Wyposażony w błyskawiczny system nawigacji wizualnej, który pomaga rejestrować informacje o współrzędnych, wydobywać złożone funkcje przestrzenne. Tworzenie mapy jest szybsze i jeszcze dokładniejsze. Profesjonalny czujnik wizyjny OV symuluje algorytm siatki neuronowej, dzięki czemu nowe dane z czujnika są aktualizowane do 50 razy na sekundę. Dynamiczne samplowanie informacji zapewnia tworzenie dokładniejszych i bardziej ergonomicznych map. Odkurzacz został wyposażony w inteligentnie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 200ml, który automatycznie dostosowuje ilość używanej do mycia wody. Kontrola kompletna, bez wycieków. Automatyczne ładowanie do 80% pojemności akumulatora, gdy bateria wymaga ładowania automatycznie przerwie pracę i wróci do stacji dokująco-ładującej.

    Philips Steam&Go to szybki sposób na wygładzanie zagnieceń i odświeżanie tkanin. Doskonale uzupełni tradycyjne żelazko w Twoim domu! Bez rozkładania deski - szybko i wygodnie w dowolnym miejscu. Do szybkich poprawek - idealna, gdy brakuje czasu przed wyjściem z domu. Odświeża i zabija do 99,9% bakterii - świetna do płaszczy i marynarek, a także do poduszek, pluszaków oraz mebli tapicerowanych. Przydatna w podróży - niezastąpiona na wakacjach i wyjazdach służbowych.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.