Ekologiczni z natury!

W terminie od 08.09.2020 do 30.09.2020 roku w sklepach sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Ekologiczni z natury!

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić dowolne produkty Finish, AirWick, Vanish, Cillit Bang, i/lub Bryza za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego warto być eko?

W konkursie można wygrać:

 • 1 x rower elektryczny EcoBike
 • 3 x rower Electra
 • 6 x drewniany zegarek Plantwear
 • Rower elektryczny EcoBike Trafik bazuje na sprawdzonej technologii, którą użytkownicy znają z serii City. Rower napędza stosowana przez producenta od lat jednostka BAFANG o mocy 250W umieszczona w tylnej piaście, wspierana przez baterię bagażnikową. Ciekawostką jest nowa technologia Smart BMS zastosowana w akumulatorach o większej mocy, która zapewnia bateriom jeszcze lepszą wydajność i pozwala dłużej cieszyć się bezproblemową eksploatacją. Rower posiada prosty i wygodnym wyświetlaczem LED oraz cenioną przez wiele osób możliwość obsługi silnika za pomocą manetki gazu. Poza tym rower spełni oczekiwania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa. Trafik został wyposażony w kompletne oświetlenie zasilane baterią w bagażniku, przerzutki Shimano Altus, widelec amortyzowany SunTour CR8V, regulowany mostek, błotniki oraz wygodne siodełko Selle Royal®.

  Rower Electra Loft inspirowany jest tymi co żyją, oddychają i jeżdżą po miastach całego świata. Wykonany z myślą o funkcjonalnym minimaliźmie świetnie nadają się do jazdy w trudnych miejskich warunkach.

  Drewniany Zegarek Plantwear jest minimalistyczny i wyjątkowo stylowy. Prosty i oryginalny. Drewniany zegarek to dowód na to, że najlepsze rozwiązania nie wychodzą z mody. W wersji White znajdziesz surowy design: regularną, okrągłą tarczę, kopertę wykonaną z klonu kanadyjskiego i minimalistyczne, symboliczne wręcz oznaczenia cyfrowe. Całość oparta na połączeniu jasnej, naturalnej barwy drewna i czystej bieli. Ten drewniany zegarek został wykonany ręcznie w Polsce.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.