Świeżość Letniego Poranka

W terminie od 28.07.2020 do 10.08.2020 roku w sklepach Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Świeżość Letniego Poranka.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić dowolne produkty Finish, Airwick, Vanish, Calgon, Cillit Bang, Bryza, Lovela i/lub Woolite za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak kojarzy Ci się świeżość letniego poranka?

W konkursie można wygrać:

  • 6 x oczyszczacz powietrza Samsung
  • 55 x bon Intermarche o wartości 100 zł
  • Czyste powietrze dzięki oczyszczaczowi Samsung! Znacznie szybciej oczyść dużą przestrzeń, sięgając do najdalszych kątów pomieszczenia. Przedni wlot z łatwością wciąga powietrze. Potężny wentylator szybko rozprzestrzenia czyste powietrze w różnych kierunkach za sprawą trójstronnego przepływu. W efekcie powietrze oczyszczane jest szybciej i dociera dalej. Zadbaj o jakość powietrza wokół Ciebie i Twojej rodziny, pozbądź się niebezpiecznych zanieczyszczeń dzięki skuteczności 3 filtrów. Filtr wstępny wyłapuje większe cząsteczki kurzu, filtr dezodoryzujący z aktywnym węglem usuwa szkodliwe gazy. Następnie niezwykle precyzyjny system filtracyjny HEPA usuwa do 99,97% cząsteczek pyłu o wielkości 0,26 ㎛. Poznaj dokładną wartość zanieczyszczenia powietrza. Laserowy czujnik stężenia pyłu wykrywa cząsteczki o wielkości mniejszej niż 1,0 ㎛, jak również zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o wielkościach PM 1,0/2,5/10. Jakość powietrza prezentowana jest również 4 kolorami, niebieski oznacza, że powietrze jest czyste. Znacznie łatwiej przesuwaj oczyszczacz w dowolne miejsce dzięki ukrytym kółkom. Po prostu popchnij lub pociągnij urządzenie tam, gdzie chcesz oczyścić powietrze, np. do salonu czy sypialni. Kółka są ukryte pod obudową urządzenia, dzięki temu urządzenie zachowuje swój design. Dbaj o jakość powietrza i w dowolnym momencie i z każdego miejsca oraz sprawdzaj poziom zanieczyszczenia. Aplikacja SmartThings umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych możesz włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza, sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.