Przepis na idealne pranie!

W terminie od 31.03.2020 do 06.04.2020 roku w Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Przepis na idealne pranie!

Aby wziąć udziału w konkursie należy kupić dowolne produkty Calgon, Bryza, Vanish i/lub Woolite za minimum 30 zł, zachować dowód zakupu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój przepis na idealne pranie?

W konkursie można wygrać:

  • 1 x pralko-suszarka Samsung o wartości 2 599 zł
  • 3 x parownica do ubrań Philips Steam&Go o wartości 299 zł
  • 30 x bon Intermarche o wartości 50 zł
  • Pralko-suszarka Samsung AddWash. Technologia Eco Bubble™ pierze skutecznie nawet w niskich temperaturach. Środek piorący zamieniany jest w pianę, która błyskawicznie wnika w tkaniny i z łatwością usuwa brud. Chroni przy tym nawet delikatne tkaniny i pozwala zaoszczędzić energię. Technologia Air Wash odświeża i dezynfekuje Twoje ubrania, by zawsze pachniały świeżością. Za pomocą tylko podgrzanego powietrza usuwa nieprzyjemne zapachy i bakterie. Opcja dodatkowej aktywnej piany Bubble Soak pozwoli Ci usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Zanim pralka uruchomi wybrany program, zmiękczy zabrudzenia, aby łatwiej było je usunąć. Wystarczy, że przyciśniesz jeden przycisk na panelu sterowania pralki. Silnik Digital Inverter zapewnia niebywałą energooszczędność, cichą pracę i wyjątkowo długi czas działania potwierdzony certyfikatem. System Smart Check, w który wyposażono pralkę, pomaga monitorować wszelkie usterki urządzenia. Wykrywa problemy, po czym dostarcza szybkie i łatwe rozwiązania za pomocą aplikacji mobilnej. Oszczędza czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wizyty fachowców. Teraz możesz czyścić bęben pralki wybierając opcję Eko czyszczenie bębna. Przyjazny dla środowiska program usuwa pozostałości detergentu i brudu bez konieczności stosowania środków chemicznych. Pralka poinformuje Cię również, kiedy należy przeprowadzić czyszczenie. Program Szybkie Pranie to idealne rozwiązanie dla tych najbardziej zabieganych. Szybko i skutecznie pierze lekko zabrudzone prania, dzięki czemu masz więcej czasu dla siebie.

    Parownica do ubrań Philips Steam&Go. Szybki sposób na wygładzenie zagnieceń i odświeżenie tkanin. Bez rozkładania deski do prasowania, szybko i wygodnie w dowolnym miejscu. Idealna, gdy brakuje czasu przed wyjściem z domu. Świetna do ubrań, których nie pierze się po jednym założeniu. Niezastąpiona przy wyjazdach służbowych i wakacyjnych.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.