Wiosenne Rewolucje

W terminie od 24.03.2020 do 05.04.2020 roku w E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wiosenne Rewolucje.

Aby wziąć udziału w konkursie należy kupić dowolne produkty Woolite, Cillit Bang, Finish, Air Wick, Vanish i/lub Calgon za minimum 35 zł, zachować dowód zakupu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój sposób na wiosenne rewolucje?

W konkursie można wygrać:

  • 1 x lodówka LG Door-in-Door o wartości 5 999 zł
  • 10 x myjka Kärcher WV 5 PREMIUM o wartości 345 zł
  • 50 x bon Sodexo o wartości 50 zł
  • Rewolucyjna lodówka LG Door-in-Door. Lodówkę InstaView Door-in-Door™ wyposażono w elegancki szklany panel. Wystarczy w niego dwa razy zapukać, aby włączyć światło i zajrzeć do komory łatwego dostępu bez otwierania drzwi, redukując straty zimnego powietrza i utrzymując świeżość przechowywanych produktów na dłużej. Wmontowany w drzwi lodówki smukły dyspenser lodu pozostawia więcej miejsca w jej wnętrzu. Door-in-Door™ zmienia się w InstaView Door-in-Door™. Wygodna półka na wino utrzyma do czterech butelek w idealnej temperaturze do spożycia. Przestrzeń do przechowywania mniejszych produktów, takich jak delikatesy czy ser, w optymalnej temperaturze. Za pomocą przełącznika w komorze FRESHBalancer™ ustawisz odpowiednią wilgotność dla owoców i warzyw, utrzymując ich świeżość na dłużej. Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast gromadzić się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest odpowiedni poziom wilgotności. Technologia LG Smart ThinQ™ umożliwia kontrolowanie i diagnozowanie lodówki za pomocą smartfona nawet poza domem. Kilkoma dotknięciami ekranu ustawisz temperaturę, włączysz ekspresowe mrożenie i zdiagnozujesz usterkę. Rewolucyjna liniowa sprężarka inwerterowa firmy LG oszczędza do 32% energii, jest wyjątkowo trwała i optymalnie reguluje temperaturę wewnątrz lodówki dłużej utrzymując świeżość przechowywanej żywności.

    Myjka Kärcher WV 5 PREMIUM. Szybkie i proste czyszczenie okien jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nowy model posiada pojemniejszą baterię i trzystopniowy wskaźnik LED pokazujący stopień jej naładowania. Rozładowaną baterię można łatwo wyjąć i zastąpić naładowaną. Mniejsza waga i niższy poziom emitowanego hałasu przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien. Zbiornik wody brudnej jest łatwy do opróżnienia. Gumowany uchwyt pozwala pewniej trzymać urządzenie podczas czyszczenia okien. Ssawka WV 5 Premium posiada regulowaną odległość czyszczenia. Regulacja jest pomocna w przypadku czyszczenia okna wzdłuż silikonowego łączenia szyby z futryną. By gumowe listwy myjki nie najeżdżały na silikon wystarczy ustawić odpowiednią odległość czyszczenia od futryny okna.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.