Czysto wszędzie!

W terminie od 18.02.2020 do 02.03.2020 roku w sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czysto wszędzie!

Aby wziąć udziału w konkursie należy kupić produkty Finish, Air Wick, Bryza, Vanish, Woolite, Lovela, Cillit Bang i/lub Calgon za minimum 30 zł, zachować dowód zakupu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Dlaczego warto dbać o czyste powietrze?

W konkursie można wygrać:

  • 15 x oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 3H
  • 25 x bon Intermarche o wartości 50 zł
  • Mi Air Purifier 3H to świeże i wolne od smogu powietrze w Twoim domu! Nowa wersja oczyszczacza Mi Air Purifier 3H została wyposażona w wysokiej klasy, trzystopniowy filtr HEPA oraz wygodny ekran dotykowy. Możliwość oczyszczania do 6333 litrów powietrza w pomieszczeniu o wielkości do 45 m². Najważniejsze informacje dostępne są na pierwszy rzut oka. Wygodnie sprawdzisz poziom PM2.5, temperaturę, wilgotność powietrza, stan połączenia Wi-Fi na wysokiej rozdzielczości wyświetlaczu. Komfortowo korzystaj i przełączaj pomiędzy predefiniowanymi trybami — sen, automatyczne, ulubiony, niskie obroty, obroty średnie oraz wysokie. Tak jak inne Smart urządzenia Xiaomi, Mi Air Purifier 3H można kontrolować za pośrednictwem aplikcji mobilnej Mi Home App.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.