Wiosna porusza!

W terminie od 07.05.2019 do 18.05.2019 roku w sieci E.Leclerc odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wiosna Porusza!

Aby wziąć udziału w konkursie należy dokonać zakupu dowolnych produktów marki Finish, Calgon, Air Wick, Cillit Bang i/lub Bryza za minimum 25 zł, zachować dowód zakupu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co sprawia, że maj jest piękny?

W konkursie można wygrać:

  • 3 x hulajnoga elektryczna Xiaomi
  • 50 x opaska Mi Band 3
  • Hulajnoga elektryczna Xiaomi to wyjątkowo prosta i minimalistyczna konstrukcja, w której każdy detal działa na rzecz wygody i łatwości użytkowania. Składana w kilka sekund i wyjątkowo wygodna w przenoszeniu. Solidna konstrukcja, długa stabilna kierownica i pneumatyczne opony pochłaniające wstrząsy zapewniają najbardziej komfortowe i ekscytujące doznania podczas jazdy. Hulajnoga wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Award za najlepszy design. Ładowana z gniazdka w czasie do 5 godzin osiąga prędkość do 25 km/h i zasięg do 30 km.

    Inteligentna opaska monitorująca Mi Band 3 posiada wygodny dotykowy ekran OLED, ułatwiający sprawdzenie najważniejszych informacji. Wbudowany czujnik tętna, funkcje liczenia spalonych kalorii, dystansu i ilości przebytych kroków to tylko część z nich. Wodoszczelna bateria pozwala nawet na 20 dni ciągłej pracy i sprawia że Mi Band 3 to idealny kompan w każdych warunkach!

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.